Poola börsifirma Inter Cars laieneb üle Eesti

Poola börsifirma Inter Cars laieneb üle Eesti

Kesk- ja Ida-Euroopa suurim sõidukite varuosade maaletooja Inter Cars plaanib lähiajal katta müügivõrgustikuga kogu Eesti, avades müügiesindusi nii Ida-Virumaal, Tartus kui ka Pärnus.

Poola börsil noteeritud firma laieneb Eestis frantsiisi vormis, kus peakontor teeb koostööd piirkonna agentide ehk müügiesindustega.

„Frantsiisi korras esinduste avamine on Eesti autovaruosade äris üpriski uus mudel. Tallinnas on Inter Carsi esimene müügiesindus ennast lühikese aja jooksul hästi tõestanud – käive kasvab igakuiselt ning äri edeneb prognoositust paremini,“ sõnas Inter Carsi Tallinna Mustamäe müügiesinduse juht Rain Luik.

„Teistesse piirkondadesse otsime hetkel aktiivselt partnereid. Usun, et Eesti suuremates linnades hakkab vähemalt sama hästi minema kui Tallinnas,“ sõnas Inter Cars Eesti OÜ juhatuse liige Vadim Skatov.

Euroopas üle 400 esindusega Inter Carsi Eestisse toonud Vadim Škatovi sõnul käivad hetkel konkreetsemad läbirääkimised Ida-Virumaal, kus huvi ärimudeli vastu on suur. „Pärast Inter Carsi brändi lansseerimist eelmise aasta sügisel tekkis mitmeid huvilisi, kellega toimuvad ka läbirääkimised partnerluse osas. Täna on meie peamine eesmärk leida usaldusväärsed äripartnerid autonduse valdkonnast üle Eesti, kes suudaksid pakkuda kvaliteetset ja heal tasemel teenust, sest tegemist on rahvusvahelise kaubamärgiga.“

„Hea lisaväärtus Inter Carsi puhul on see, et peale autovaruosade maale toomise tegeletakse ka garaaži seadmetega, mootorrataste, tarbesõidukite, täis- ja poolhaagiste, busside varuosade ja tarvikutega, mille järele on samuti suur nõudlus,“ märkis Vadim Škatov.

„Hetkel on põhilisteks klientideks väiksemad autoremonditöökojad, suurte autoremondi töökodade osakaal portfellis on veel väike, kuid aina kasvav osa,“ lausus Škatov. „Suure osa klientidest moodustavad ka varuosade edasimüüjad ehk kauplused. Tallinna ca 1000 ruutmeetrine ladu katab ära pealinna vajadused, kuid kataloogis on 1,5 miljonit toodet, mille saame Riia ja Poola pealadudest kiiresti kätte toimetada. Müügiesinduste lisandumisega areneb ka Eesti-sisene logistika.“

Inter Cars müüb maailmakuulsaid brände nagu Bosch, Sachs, Valeo, SKF, Lemförder, Castrol, Mobil. Lisaks on Inter Cars Michelin Grupp rehvide ametlik maaletooja Eestis. Inter Carsi omabrändi tooted on näiteks Magnum amortisaatorid ja vedrud, ABE piduriosad ning Lauberi starterid, generaatorid ja roolilatid, Fortune Line alusvankri- ja rooliosad.

Foto on illustreeriv.

17. Märts 2017Auto

Lisa kommentaar