AUTONDUS

Mida vaadata Motoshow’l?

Mida vaadata Motoshow’l?(4)

Autoleht esitab valiku Motoshow’l näidatavast. Vaadata on kindlasti rohkem. Eelinfo on seisuga 28. september. Messil on uutest autodest esindatud järgmised margid: Chrysler, Dacia, Dodge, Ferrari, Ford, ...

MOOTORISPORT

FOTOD. Tarvastu Karika etapil osales üle 70 sõitja

FOTOD. Tarvastu Karika etapil osales üle 70 sõitja

Viljandimaal Raassilla rajal sõideti Tarvastu Karika neljas etapp. Osales 72 võistlejat. Tulemused leiate: timesport.ee. Fotod: Kalle Allik

AUTOTÖÖSTUS

Bronco ees, UAZ kannul

Bronco ees, UAZ kannul(4)

Kus Bronco, Defender ja G-klass ees, seal UAZ väikese vahemaaga kannul – ka Vene džiibitootja kavandab 49 aastat tagasi esmaesitletud ning väikeste muudatustega siiani tootmises püsiva UAZ-469 (enim on ...

PROOVISÕIDUD

Lexus NX: omapärane ja ootuspäraselt töökindel

Lexus NX: omapärane ja ootuspäraselt töökindel

Lexuse linnadžiibil on ka puudusi, aga vastu peab see väga hästi. Lexus oli üks esimesi, mis tuli turule luksusdžiibiga – RX teenis palju tähelepanu ja saavutas ka suure müügiedu. Väiksema vennaga jäädi aga ...

PÄEVAUUDISED

Polestar Precept läheb tootmisesse

Polestar Precept läheb tootmisesse

Polestar teatas, et kevadel ideeautona näidatud Preceptist saab seeriamudel. Auto enda kohta rohkem lisainfot ei antud (loe aprillis avaldatud infot Precepti kohta siit), küll aga selle plaanitava tootmise ...

LIIKLUS

VIDEO. Väo liiklussõlmes tulevad olulised liikluskorralduse muudatused

VIDEO. Väo liiklussõlmes tulevad olulised liikluskorralduse muudatused

Esmaspäeval, 28. septembril muutub liikluskorraldus oluliselt Tallinna–Narva maanteel Väo liiklussõlmes, kus linnast väljuv suund viiakse üle uutele valmisehitatud teedele. Seni on ehitustöid tehtud ...

AUTOPÄEVIK

Autopäevik. Minu esimene Alfa

Autopäevik. Minu esimene Alfa

Pärast eelmise auto müüki asusin vaatama, mis turul toimub. Aga kuna tänavune kevad möödus teisiti, siis muutusid ka mu autoostuplaanid. Koroonakevadel oli autoturul tõesti häid pakkumisi, kuid pangad olid ...

SISUTURUNDUS

Soovid osta autot? Loe, kuidas teha seda parimatel tingimustel!

Soovid osta autot? Loe, kuidas teha seda parimatel tingimustel!

Sisuturundus. Meil kõigil on teatud ajal soov või vajadus auto järgi – on see kolimine teise piirkonda, pere suurenemine või senisest kaugemal asuv uus töökoht. Aga miks mitte ka tahe pakkuda endale ilusamat ...

Millise varustusega kasutatud autot ostjad eelistavad? (16)

Vanema auto müümisel mängib varustus väiksemat rolli kui uue puhul, kuid alati on rikkalikuma varustusega autot lihtsam müüa. Foto: Kaarel Tigas

Autoostjale meeldib musta värvi, nahkistmetega ja alla 200 000 kilomeetri sõitnud linnadžiip.

Mida odavam auto, seda vähenõudlikum klient on, kuid üldiselt on inimeste ootused ja nõudmised viimasel ajal kasvanud, tõdeb Tartus KSautot pidav Kajar Saarejõe. „Koroonaajal on ostma hakatud odavamaid autosid, aga varustuse arvelt enam tingida ei taheta.“ Seetõttu ollakse valmis leppima ka pisut suurema läbisõidu ja kõrgema hinnaga. Ta toob näiteks, et kui müügil on baasvarustusega Trendline Volkswagen Passat ning selle kõrval kõrgema hinnaga ja rohkem sõitnud, aga märksa parema varustusega High­line, siis ostetakse viimane ikka enne ära.

Edasi lugemiseks:

Loe kõiki artikleid

Osta artikkel

Juba ostetud?

KOMMENTAARID

. 3 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Lolleestlane ei osta kunagi autot vaid alati tilulilu. Ja siis kui 200 000+ sõitnud käru suure läbisõidu tõttu pidevalt remondis hakkab istuma, naudibki oma tilulilu.
18
Peeedu 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Tiluliluga müüakse uusi autosid. Vot see on ja teine ja kuigi kasutada paljud ei oska ja osad asjad töötavad nirult. Eks see tuleb kasutatud autode turule kaasa.
33
AntiOpel 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Kodanik . on siis musternäidis lolleestlasest. Sest kuidas muidu ta oskab nii hästi kirjeldada.
Aga see varustuse teema on suhteline- sõltub kõik ostjast. Paljud tahavad lihtsalt autot, mis viib punktist A punkti B ja ei hooli isegi konditsioneerist. Teine ei vaata alla täisvarustuse. KSAutode puhul muidugi on alati vägevad nimekirjad juures kuulutustel...
Isiklikult hindan olulise varustusena püsikiiruse hoidja (eelistatult adaptiivne), automaatsete korralike (LED või Xenon) tulede olemasolu, soojendusega esiklaasi ning vihmaanduri olemasolu. Muu on teisejärguline, aga need on sellised must have asjad.
32
vv 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Paljud lisad on ostjale uued ja teadmata. Kui oled midagi katsetanud, tead juba tahta ka järgmisel autol. Püsikiirushoidja, kiiruse limitaator, tagurduskaamera, esikaamera äärekividesse sõitmise vältimiseks, esiklaasisoojendus, väike kütusekulu. Need on praegu minu vajadused, mitte reaalsus. Puudust ei tunne : Vihmasensor, mis ei tööta vastavalt soovile, led või xenon valgustus, millel paari aastaga väheneb valgustugevus ja vahetus kallis, konditsioneer mis suvel rikub tervist, kurvituled, rehviparanduskomplekt, igasugused sekkuvad juhiabid (hoiatavad on aktsepteerivad)
05
Peeedu 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mul juba 11 aastat kliima autos. Ei riku kuidagi tervist. Ei tasu lihtsalt palavaga külma õhku endale suunata vaid autosse laiali. Mõni tuttav ei kasuta kuna väidab, et rikub. Aga ma pole kindel kas maanteel palavaga aknast tulev torm pigem rohkem ei riku. Nahk märg ja pärast kael kange. Nii, et järgmist autot ilma ei kujuta ette.
Nüüd paar päeva olen liikunud autoga millel pole püsikiirushoidjat ja jumalale tänu, et sõit vaid linnas ukerdamine ja pikki otsi tegema ei pea. Limitaatorit pole iial kasutanud kuigi olemas on.Ei näe vajadust. Ise tunnetan kiirust või panen maanteel püsika peale.
Nahksisu vahel ebameeldivalt libe ning et see ilus seisaks kui autot pikemat aega pead on rohkem tööd kui tekstiiliga. Nii, et jätab külmaks.
Nii, et on asju mida oled kasutanud ja tead tahta aga on ka neid mis on liigsed. lihtsalt peab pea külma hoidma.
40
MaSaTaMeTeNad 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mul ka limitaator olemas aga pole kunagi kasutanud, mida see üldse teeb?
10
Mihkel Lember 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mulle olulisimad (st võimalusel valiks sellise auto) võimalused: automaatkast, püsikiirushoidja ja kiirendusvõime sajani 10 sek või parem - et jaksaks möödasõite ka piisava reipusega teha.
Meeldivad lisad on veel ise tellitav klaasipühkijate intervall (kunagi 86. a Scorpas oli, sai rulli pealt kruttida, et mis sagedusega see harv pühkimine käib), peeglisoojendused, jooksva ja keskmise kütusekulu näidik (iseasi, palju neid uskuda saab). Esiklaasi soojendus tundub siinses kliimas ka väga kunn, aga mul pole kunagi olnud. Katuse klaasist luuk teeb olemise meeldivalt avaramaks.
Ebameeldiv lisa on vali summuti - kunagi ühel Preludel oli, no väsitav oli see mauramine, ja need kaks jämedat toruotsa olid mu jaoks vulgaarsed ka, nagu kotid ripuks auto all.
Ebameeldiv on ka tavalise püsikaga mingi tõmbleja sabas sõita - kogu aeg võta maha või lisa - sellises olukorras oleks adaptiivne nauditav, aga pole sellist autot olnud mul.
31
Peeedu 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mul on kütusekulu näidik olemas. Üldiselt ei kasuta. Lihtsalt ajab närvi kui kellegi pärast pead lambist pidurdama ja pärast kiirendusel numbrid näitavad mitukümmend liitrit sajale. Eriti hull oli oli ühe hübriidiga mille taustavalgus muutis värvi vastavalt kütusekulule ja jagas mingeid rohelisi lehekesi. Paratamatult lähed mänguga kaasa ja siis keegi lihtsalt sõidab ristmikul peateele ette.
Selle tõttu valin pigem õhutemperatuuri kui hetkkulu näidiku. Ja keskmise võtan pigem täispaagi järgi.
03
MaSaTaMeTeNad to Mihkel Lember 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Kui püsikiirus on rooli peal siis on palju mugavam.
12
Mihkel Lember 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mul 21 a vanal V70-l on see rooli kõrval kangi küljes ja olen nõus, rooli oma oleks mugavam, aga vahe pole vist drastiline. Pigem on tüütu see mentaalne häirimine, et vaatad- jõuad hoogsalt ees uimerdajale sappa - kas lasen püsika maha, või ta ikka kiirendab? ei kiirenda, võtan hoo maha, vahel peab ka piduriga. ja siis ta ärkab, kiirendab eest ära ja saab jälle 90ga sõita - võtan järgi, ja varsti jälle pidur. Mul vist rooli pealt püsika juhtimisega autot polegi olnud, nii et ei oska ka väga taga nutta seda.
00
Ants08 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Musta värvi ja nahkistmega autot ei osta keegi, kust selline inf on välja imetud? kõige jubedam kombinatsioon.
Kas see ks on Tähe tänaval kuskil? Olen seal vist paar-kolm korda käinud. Kunagi 6 aastat tagasi autoostu sooviga käisin paljud kohad läbi, see samuti. Nüüd, vaja üks auto välja vahetada sõitsin sealt läbi igaks juhuks ja mis ma näen- samad autod seal ikka müümata. Surnuaed. Tartus neid veel palju.
20
Kpl 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Isiklikult eelistan poolnahk sisu, elektri istmeid, võtma vaba süsteemi, püsikat, külgtuge pakuvad istmed. Ja kindlasti mitte linnamaastur, õnneks mul on täpselt enda soovide järgi auto.
00
Mahno3 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
On olnud nii rooli peal kui kangiga püsikiiruse hoidjaid. Ei ütleks, et mugavuse vahet olulist on. Pigem see, millega harjunud oled. Nagunii ei vaata ju silmadega, mis nuppu vajutama peab.

Mida ma taga igatsen, on renault peal kogetud stereo juhtimise kang, mis roolisamba küljes. Esialgu on tohutult ebamugav kasutada, kuid kui ära harjud ei ole paremat lahendust.
20
wb 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Vajalik oleks vähemalt 1 elektriline veomootor telje kohta, sp.mootori puudumine, kõrge kliirens, robustne mittemäärduv sisu. Kahjuks ühtki säänset müügil pole, seetõttu tuleb sõita hädapärasega.
Vihmasensori lülisin välja. Adaptiivset kiiruse hoidjat pole kunagi sisse lülinud. Häirib, et raadio on menüü alguses - kui valet nuppu vajutada, arvab auto, et olen audiofiil ning manab raadio seadistuse ekraanile. Õhksoojuspumpa olen kasutanud vaid soojendamiseks, kuigi jahutusfunktsioon läheb natukeseks automaatselt tööle, kui esiklaasilt udu eemaldamise nuppu vajutada. Tagurduskaamera ja 360deg kaamera on vajalikud. Nupuvajutuseta sisenemine turvakaalutlustel välja lülitud. Auto navi pole kasutanud, eelistan mobla iOS Carplay kaardirakendust.
04
niizama 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Kui distantsitundlik kiirusehoidja ei ole siis roolil on kindlasti mugavam nuppu vajutada. Teisel juhul ei pea aga seda eriti näppima ja siis võib kangil ka olla.
00
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Ralli: Ken Torn jätkab EM-hooaega Portugalis

Ralli: Ken Torn jätkab EM-hooaega Portugalis

Euroopa meistrivõistlused jätkuvad eeloleval nädalavahetusel Portugalis, kus on stardis ka ERC3 ja ERC Junior arvestuse liidrid Ken Torn – Kauri Pannas.   Tänavust hooaega kahe etapivõiduga alustanud ...

Land Rover Defender: uus vs. vana

Land Rover Defender: uus vs. vana

Kas uus Land Rover Defender kannab vaid eelkäijaga sarnast nime või on vana ja uue vahel ka rohkem ühiseid jooni? Aasta tagasi esitletud uus Land Rover Defender tekitas maastikuautode austajate seas omajagu ...

Lexus NX: omapärane ja ootuspäraselt töökindel

Lexus NX: omapärane ja ootuspäraselt töökindel

Lexuse linnadžiibil on ka puudusi, aga vastu peab see väga hästi. Lexus oli üks esimesi, mis tuli turule luksusdžiibiga – RX teenis palju tähelepanu ja saavutas ka suure müügiedu. Väiksema vennaga jäädi aga ...

Audi A3 ja autosõidu peenemad nüansid

Audi A3 ja autosõidu peenemad nüansid(2)

Uue Audi A3 Sportbacki kõrgest klassist sõiduomadused ei tähenda midagi ülisportlikku või -mugavat, vaid mängivad hoopis hõrgumate nüanssidega. Mõni võib öelda, et Audi mudelitähises peaks sõidurõõmu ...

Soovid osta autot? Loe, kuidas teha seda parimatel tingimustel!

Soovid osta autot? Loe, kuidas teha seda parimatel tingimustel!

Sisuturundus. Meil kõigil on teatud ajal soov või vajadus auto järgi – on see kolimine teise piirkonda, pere suurenemine või senisest kaugemal asuv uus töökoht. Aga miks mitte ka tahe pakkuda endale ilusamat ...

Mida vaadata Motoshow’l?

Mida vaadata Motoshow’l?(4)

Autoleht esitab valiku Motoshow’l näidatavast. Vaadata on kindlasti rohkem. Eelinfo on seisuga 28. september. Messil on uutest autodest esindatud järgmised margid: Chrysler, Dacia, Dodge, Ferrari, Ford, ...

Tulevased youngtimer’id: Sporti tehakse kiivriga

Tulevased youngtimer’id: Sporti tehakse kiivriga

Mini plahvatuslikult kasvav mudelivalik sünnitas seni­nägematuid keretüüpe, millest mõni sobis Mini uue filosoofiaga paremini kokku kui teised. Kümmekonna aasta eest oli Mini mudelivalik paisunud seitsme ...

 
Bottasele teine võit hooajal

Bottasele teine võit hooajal

Valtteri Bottas võitis Sotši ringrajal sõidetud Venemaa GP, edestades Max Verstappenit ja ajakaristuse teeninud Lewis Hamiltoni. Bottas tegi suurepärase stardi, möödus Verstappenist ja palju ei jäänud puudu ...

Küsimus lugejalt: Kas velgi võib remontida?

Küsimus lugejalt: Kas velgi võib remontida?

Rehviteeninduses avastati, et mu auto neljast veljest kaks on kõverad ja vajavad sirgestamist. Kas seda tohib teha ja mis tingimustel? 

Millal kaob viimane kruusatee?

Millal kaob viimane kruusatee?(5)

Tänavu ehitati tolmuvabaks 244 kilomeetrit riigi kruusateed ehk rohkem kui eelmise kolme aastaga kokku. Töö jätkub ka tulevikus, kuid see ei tähenda  et tolmavat kruusateed varsti riigist enam ei leiagi. ...

Autopäevik. Minu esimene Alfa

Autopäevik. Minu esimene Alfa

Pärast eelmise auto müüki asusin vaatama, mis turul toimub. Aga kuna tänavune kevad möödus teisiti, siis muutusid ka mu autoostuplaanid. Koroonakevadel oli autoturul tõesti häid pakkumisi, kuid pangad olid ...

Sõjaka nimega sõber

Sõjaka nimega sõber

1966. aasta Triumph Spitfire on sõbralik sportauto, kuigi selle nimi kõlab sõjakalt. Raske oleks ette kujutada, et lennuki järgi võiks ristida mõne igava või kehva auto. 1960ndate alul uut pisisportautot ...

Kolumn. Vau: Uuel aastal uue hooga? 

Kolumn. Vau: Uuel aastal uue hooga? 

Transpordi ja liikuvuse värske arengukava meenutab uusarenduste reklaamidest tuttavaid klantspilte. Alati paistab päike, avaral majaesisel platsil veedavad aega suveriietes täiskasvanud, rohelises hoovis ...

Autolehe 30. septembri uudised, nädala pildid ja nädalavahetuse eelinfo

Autolehe 30. septembri uudised, nädala pildid ja nädalavahetuse eelinfo

Tesla Model S Plaid lubab ulmenumbreid Tesla avalikustas 1100hobujõulise mudeli Model S Plaid, mis tuleb ulmeliselt kiire ja ulmeliselt pika sõiduulatusega.Tegu on kõige võimsama Model S-i versiooniga, ...

 
Uus M3 ja M4 pakuvad rohkem kui kunagi varem

Uus M3 ja M4 pakuvad rohkem kui kunagi varem(1)

Uus BMW M3 ja M4 pakuvad rohkem hobujõude ja kiirust kui varasemad sellenimelised autod, ühtlasi tulevad nad varasemast palju laiema mudelivalikuga. Sedaan M3 ja kupee M4 tulevad mõlemad turule nii ...

Tallinna-Tartu maanteel kuni 120 km/h

Tallinna-Tartu maanteel kuni 120 km/h(9)

Tänasest tohib Tallinna-Tartu maantee uuel Kose–Võõbu lõigul valge ajal ja heade teeolude puhul sõita kuni 120 km/h, teatab Maanteeamet (MNT). Pimedas on kiiruse lagi endiselt 110 km/h. Siiski ei tohi end ...

Eestlane saavutas maailma raskeimal 24-tunni sõidul teise koha

Eestlane saavutas maailma raskeimal 24-tunni sõidul teise koha

Tristan Viidas saavutas möödunud nädalavahetusel Saksamaal Nürburgringil ADAC TOTAL 24-tunni sõidul oma klassi arvestuses teise koha. 97 startinud masinast lõpetas kokku 74 ning Viidase Mercedes-AMG GT4 oli ...

FOTOD. Corvette C1 tuleb taas. Hiinast …

FOTOD. Corvette C1 tuleb taas. Hiinast …(7)

Maailma suurimal autoturul leidub ostja ilmselt igasuguse sõiduriista jaoks, arvab Hiina firma Songsan Motors, mis ehitas üsna häbematu koopia vanast Corvette’ist. Retrostiilis hübriid- ja elektriautosid ...

Bronco ees, UAZ kannul

Bronco ees, UAZ kannul(4)

Kus Bronco, Defender ja G-klass ees, seal UAZ väikese vahemaaga kannul – ka Vene džiibitootja kavandab 49 aastat tagasi esmaesitletud ning väikeste muudatustega siiani tootmises püsiva UAZ-469 (enim on ...

Isejuhtivad Yutongid läksid liinile

Isejuhtivad Yutongid läksid liinile

Hiinas Zhengzhous läksid liinile kohaliku bussitootja Yutongi isejuhtivad elektribussid U12. (Üht sellist, küll inimjuhiga, katsetatakse muide praegu ka Tallinnas.) 12 meetri pikkusel linnaliinibussil on 422 ...

 
BMW õppis selgeks ka foorid. Peaaegu.

BMW õppis selgeks ka foorid. Peaaegu.(1)

BMW täiendas juhiabistite valikut automaatse foorilugejaga, kuid nagu need seadmed üldiselt, vajab ka see aparaat juhilt terast järelevalvet ning omapoolset abistamist. Sellest sügisest saab tervele reale ...

30 000 000 Ladat

30 000 000 Ladat(5)

Järjekorras 30 000 000. Ladaks osutus läinud nädalal valminud punane Granta #Club, mis veeres konveierilt otse tehase muuseumi. Lada 50. sünnipäeva aastale sattunud suursündmust saabus Venemaale ...

FOTOD. Kirju autopark hobiautode näitusel Tartus

FOTOD. Kirju autopark hobiautode näitusel Tartus(6)

Tartus toimunud Cars & Coffee hooaja lõpuüritusele kogunes kirju seltskond hobiautosid, esindatud oli nii musta numbrimärgiga vanatehnika kui ka erinevad tuuningustiilid. Fotod: Pille Russi

Päeva kuulutused. Kolm äsja müügile tulnud väga kiiret autot

Päeva kuulutused. Kolm äsja müügile tulnud väga kiiret autot

Viimase päeva jooksul on robinal müügile tulnud lahedaid kiireid ja erilisi autosid, siin on neist kolm. Meie valiku kõige odavam auto on 33 400 eurot maksev 2016. aasta Audi S4 Avant. Sel erkpunasel ...

Honda näitab uut elektriautot

Honda näitab uut elektriautot(7)

Honda tõi Pekingi autonäitusel avalikkuse ette elektrilise linnadžiibi SUV e:concept. Tegu on ideeautoga, mis saab tulevikus olema esimene elektri-Honda, mida hakatakse müüma ka Hiinas. Tehnilisi andmeid ...

FOTOD. Open Track Audruringil

FOTOD. Open Track Audruringil

Pühapäeval toimus Audruringil Open Track rajapäev, kus lisaks sportautodele sõitsid ka rahvalikumad mudelid. Open Track on autosõpradele hea võimalus lihvida oma sõiduoskusi ja sõita tänaval lubatust ...

Eesti Autospordi Liidu juhatuse liikmeteks valiti Janis Kaal ja Kuldar Sikk

Eesti Autospordi Liidu juhatuse liikmeteks valiti Janis Kaal ja Kuldar Sikk

Eesti Autospordi Liit andis teada, et EALi volinike kogu viis läbi konkursi juhatuse liikmete ametikohtade täitmiseks. Enam kui 30 osalenu hulgast valis volinike kogu välja seitse lõppvooru kutsutud ...

 
Ralli: Sardiinia ralli punktikatsel stardivad ka Solberg ja Mikkelsen

Ralli: Sardiinia ralli punktikatsel stardivad ka Solberg ja Mikkelsen

Sardiinia rallil esitleb Pirelli oma uusi rallirehve ning sellega seoses istuvad võistluse viimaseks kiiruskatseks ühte autosse Petter Solberg ja Andreas Mikkelsen. Esmane tutvus Pirelli rallirehvidega, ...

Paul Aronilt röövis poodiumikoha tehniline rike

Paul Aronilt röövis poodiumikoha tehniline rike

Formula Renault Eurocup sarja järjekordsel etapil saavutas Paul Aron avasõidus 7. koha, aga teises sõidus oli sunnitud tehnilise rikke tõttu katkestama. Zandvoorti ringrajal Hollandis toimunud etapil ...

Polestar Precept läheb tootmisesse

Polestar Precept läheb tootmisesse

Polestar teatas, et kevadel ideeautona näidatud Preceptist saab seeriamudel. Auto enda kohta rohkem lisainfot ei antud (loe aprillis avaldatud infot Precepti kohta siit), küll aga selle plaanitava tootmise ...

FOTOD. Ka Q5 muutub kupeelikuks

FOTOD. Ka Q5 muutub kupeelikuks(4)

Audi toob turule oma järgmise Sportbacki, nüüd saab kupeeliku tagaosa Q5. 4,69meetrine Q5 Sportback on sisuliselt sama pikk kui Q5 – vaid seitse millimeetrit pikem. Kõrgus ja laius jäid samaks, kuid ...

FOTOD. Tarvastu Karika etapil osales üle 70 sõitja

FOTOD. Tarvastu Karika etapil osales üle 70 sõitja

Viljandimaal Raassilla rajal sõideti Tarvastu Karika neljas etapp. Osales 72 võistlejat. Tulemused leiate: timesport.ee. Fotod: Kalle Allik

FOTOD. Jaapani autod kogunesid Tabasalus

FOTOD. Jaapani autod kogunesid Tabasalus(1)

Pühapäeval toimus Tabasalu kardirajal Jaapani autode kogunemine Out of Town track & meet. Kohal oli sadakond Jaapani päritolu hobiautot, soovijatel oli võimalus end ja oma sõiduvahendit ka ringrajal ...

F1: Venemaa etapil oli võidukas Valtteri Bottas

F1: Venemaa etapil oli võidukas Valtteri Bottas

Valtteri Bottas võitis Sotši ringrajal sõidetud Venemaa GP edestades Max Verstappenit ja ajakaristuse teeninud Lewis Hamiltoni. Bottas tegi väga hea stardi möödudes Verstappenist ja palju puudu ei jäänud, ...

 
Jüri Vips punktilisa F2 etapilt Sotšis ei teeninud

Jüri Vips punktilisa F2 etapilt Sotšis ei teeninud

Sotšis sõidetud F2 sarja järjekordsel etapil oli Jüri Vips sunnitud avasõidu ahelavarii tõttu katkestama ja teises sõidus saavutas ta 18. koha. Jüri Vips sattus esimeses sõidus juba avaringil ...

Alfa Romeo Stelvio - auto24 proovisõit

Alfa Romeo Stelvio - auto24 proovisõit(8)

Koos Giuliaga sai uuenduse ka Alfa Romeo Stelvio, mis on endiselt vägagi hea valik inimesele, kes soovib sportliku sõidutunnetusega linnadžiipi. Alfa Romeo Giulia ja Stelvio on mõlemad saadaval ka ...

Ralli: Robert Virves katkestas Soome meistrisarja etapil

Ralli: Robert Virves katkestas Soome meistrisarja etapil

Robert Virves ja kaardilugeja Sander Pruul tegid Soome meistrivõistluste viimasel etapil avarii ja toimetati arstlikuks kontrolliks haiglasse.  Õnneks mingeid probleeme tervisega siiski Eesti rallisõitjatel ...

F1: Hamilton võitis kvalifikatsiooni uue rajarekordiga

F1: Hamilton võitis kvalifikatsiooni uue rajarekordiga

Venemaa GP kvalifikatsioonis oli ülekaalukalt kiireim Lewis Hamilton, kes püstitas ka Sotši ringrajal uue rajarekordi. Hamilton edestas teise kohaga üllatanud Max Verstappenit enam kui poole sekundiga. ...

F1: Mercedes näitas vabatreeningutel võimu

F1: Mercedes näitas vabatreeningutel võimu

Venemaa GP reedestel vabatreeningutel hiilgasid Mercedese sõitjad, kellest kiireim oli Valtteri Bottas.  Soomlane edestas oma tiimikaaslast Lewis Hamiltoni 0,267sekundiga, aga kolmandaks parema ringiaja ...

F1 sarja uueks bossiks saab endine Ferrari tiimijuht

F1 sarja uueks bossiks saab endine Ferrari tiimijuht

Endine Ferrari tiimijuht Stefano Domenicali asub alates uuest aastast tööle F1 sarja promootori Liberty Media tegevjuhina asendades seni seda ametit pidanud Carey Chase’i.  Stefano Domenicali töötas Ferrari ...

Tesla Model S Plaid lubab ulmenumbreid

Tesla Model S Plaid lubab ulmenumbreid

Tesla avalikustas eile 1100hobujõulise mudeli Model S Plaid, mis tuleb ulmeliselt kiire ja ulmeliselt pika sõiduulatusega. Tegu on kõige võimsama Model S-i versiooniga, kusjuures seda saab juba ka tellida. ...

 
Tänaku seriaali uus osa sisaldab kohtumist Fernando Alonsoga

Tänaku seriaali uus osa sisaldab kohtumist Fernando Alonsoga

Sel pühapäeval näeb TV3 sarjas „Ott Tänak – The Movie: seriaal“ esmakordselt eksklusiivset materjali, mis sisaldab Ott Tänaku kohtumist Fernando Alonsoga.  2018. aasta lõpus külastasid Ott Tänak ja tema ...

Eestis müügil. Väga haruldane – ja väga korralik – Audi A8 W12

Eestis müügil. Väga haruldane – ja väga korralik – Audi A8 W12(21)

Eestis tuli müügile tavalisena näiv esimese põlve Audi A8, mille kapoti all töötab 6liitrine W-12-mootor.  Tegu on vaid paari aasta vältel toodetud 420hobujõulise luksussedaaniga, mida tehti käputäis. ...

Ford Mustang Mach-E: kui kiire on euroversioon?

Ford Mustang Mach-E: kui kiire on euroversioon?

Ford andis teada, et tema elektriline sportdžiip Mustang Mach-E GT saab 465 hobujõudu, mis tagab sellele 3,7sekundilise kiirendusaja paigalt „sajani“. Fordi teatel pole keegi autoklassis Mach-E-st kiirem. ...

FOTOD. Uus BMW M3 ja M4

FOTOD. Uus BMW M3 ja M4(14)

BMW uued sportautod M3 ja M4 tulevad üllatuslikult sarnase välisilmega, kuid kapoti alla võib kummalegi valida kas 480 või 510 hobujõudu. Sedaan M3 ja kupee M4 pakuvad ostjale edaspidi suuremat valikut – ja ...

Nädalavahetuse autospordivõistlused

Nädalavahetuse autospordivõistlused

Algaval nädalavahetusel jahivad F1 sõitjad Venemaa GP võitu Sotši ringrajal ning erinevates rahvusvahelistes sarjades on stardis ka mitu Eesti võidusõitjat.  Sotši ringrajal, kus kihutatakse F1 ...

Ducati Diavel 1260 S - auto24 proovisõit

Ducati Diavel 1260 S - auto24 proovisõit(9)

Meie eelmine proovisõiduratas Triumph Rocket oli mitmeski mõttes eriline ja ainulaadne - aga ratas ise tekitas kohati küsimuse, et kellele see tsikkel siis õigupoolest mõeldud on. Ja nagu selgub, on ka tänane ...

Päeva leid. Minikallur Ida-Saksamaalt

Päeva leid. Minikallur Ida-Saksamaalt(6)

Osta.ee oksjonil müüakse Ida-Saksamaal 1986. aastal valmistatud minikallurit IFA Multicar 25. Kallur on vaid ligikaudu neli meetrit pikk. Edasi viib seda 45-hobujõuline diisemootor töömahuga kaks liitrit. ...

 
VIDEO. Väo liiklussõlmes tulevad olulised liikluskorralduse muudatused

VIDEO. Väo liiklussõlmes tulevad olulised liikluskorralduse muudatused

Esmaspäeval, 28. septembril muutub liikluskorraldus oluliselt Tallinna–Narva maanteel Väo liiklussõlmes, kus linnast väljuv suund viiakse üle uutele valmisehitatud teedele. Seni on ehitustöid tehtud ...