MOOTORISPORT

Nädalavahetuse autospordivõistlused

Nädalavahetuse autospordivõistlused

Lisaks Steiermarki GP nime kandvale F1 etapile Austrias, teeb nädalavahetusel hooaja esimese stardi Formula Renault sarjas Paul Aron. Vormelautodel möödunud aastal debüteerinud ja Itaalia F4 sarjas kolmanda ...

AUTOTÖÖSTUS

Tallinnas juhtus isejuhtiva sõidukiga avarii

Tallinnas juhtus isejuhtiva sõidukiga avarii(4)

Täna kell 10.52 juhtus Tallinnas Lennujaama tee ja Sepise tänava ristmikul avarii, kus põrkasid kokku peateel liikunud isejuhtiv auto Iseauto ja sõiduauto Škoda Octavia. Ehkki Octavia juht tunnistas oma ...

PROOVISÕIDUD

Ford Puma - auto24 proovisõit

Ford Puma - auto24 proovisõit(5)

Ford Pumat mäletavad autohuvilised 90ndate lõpust kui väikest, sportliku olekuga kupeed. Nüüd on aga ajad muutnud ja vastavalt turu nõudlusele on Pumast saanud hoopis pisike ja krapsaka olekuga ...

PÄEVAUUDISED

Päeva leiud. Kolm odavat ja erilist autot

Päeva leiud. Kolm odavat ja erilist autot(16)

auto24.ee-sse on viimase paari päeva jooksul müügile pandud mitu odava hinnaga sõidukit, milliseid meie liikluses just igapäevaselt ei kohta. 450 euro eest on võimalus saada mahtuniversaali Daihatsu Move ...

LIIKLUS

Millistel juhtudel küsib kindlustus liikluskahju põhjustajalt raha tagasi?

Millistel juhtudel küsib kindlustus liikluskahju põhjustajalt raha tagasi?

Kui üldiselt on teada, et joobes juhi põhjustatud kahjud jäävad lõpuks tema enda kanda, on teisigi olukordi, mil kindlustus võib kahju põhjustajalt raha tagasi küsida. „Eestis juhtub suurusjärgus 100 ...

AUTOPÄEVIK

Suvesoe testiperiood

Suvesoe testiperiood

Kui kõige külmem talveilm paneb auto proovile ühtpidi, siis vahepealne kuum ilm pani jälle teistpidi. Pärast esmast läbikukkumist Audi õnneks läbis testi. Esimesed soojad ilmad mais paljastasid ...

SISUTURUNDUS

auto24 laen – mugavaim viis uue auto soetamiseks

auto24 laen – mugavaim viis uue auto soetamiseks

Soojade suveilmade lähenedes on kahtlemata nii mõnelgi tulnud mõttesse soetada endale uus auto, millega mööda kaunist kodumaad ringi rännata. Kui sobiv auto on enda jaoks välja valitud, kerkib sageli esile ...

Tesla prantsatas kuulsas kvaliteediuuringus viimasele kohale

Tesla sattus esimest korda USA kuulsasse J.D. Poweri kvaliteediuuringusse, aga prantsatas pingerea viimasele kohale. J.D. Power omistas Tesla vigademääraks 250, mis tähendab 250-t kvaliteediprobleemi 100 ...

KOMMENTAARID (14)

... 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Kõige parem on oma autot kaitsta mitteosalemises kvaliteedikontrollis.Üleastujaid karistatakse karmilt.Kindlasti on ostulepingus mingi märge selle kohta.(hirmutamine klienti kohtuga)
45
vv 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Kui kvaliteet halb, miks kõik ostavad, olenemata hinnast? Ja seisavad pikalt järjekorras? Reklaam? Ju siis paremaid omadusi rohkem kui vigu.
36
. 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Üsna mõttetu uuring, ebamugav kasutajaliides ja mootor mis 30k peal õhku lendab on selle uuringu kontekstis sama viga.
23
Jaz 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Neid mootori-akuprobleeme on lugeda palju jah, ei ole ekspert ega siseinfo omaja kuid arvan et tegemist ikka üksikjuhtumitega. Lihtsalt ei ole mittekuidagi loogiline et põhisõlmed on probleemsed ja pudipadiprobleeme ei olegi. Tõenäoliselt on ikka nagu teistelgi (elektri-) autodel, liidese-ja elektroonikavead, siis pisividinate jamad nagu ukselukud külmaga jne ja siis alles tõsisemad mured käiguosaga. Lihtsalt suured mured on suure kella küljes ja väikestest pole suurt juttugi.
Endal paar Tesla omanikku tuttavat on, autod ei ole probleemivabad aga pole ka superlagunejad. No ja peres on igaljuhul ikka tavaauto lisaks ka, pigem isegi mitu. Ühtki inimest kel ainult elektrikas isiklikult ei tunne, küll on neid kes vana tavasuto alkes jätnud ja uue liisingu elektrikale võtnud. Eks see näita ka trendi, ei minu vanaisagi enne traktori ostmist hobuseid maha müünud, olid mõlemad kasutusel
23
Peeedu 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Eks kvaliteediuuringus kus küsitletakse omanike tulevad pinnale ka paljud sellised "kukepead" nagu mingi piilari kate nagiseb. Ja need sõltuvad inimeste ootustest. On ka erandeid aga vast enamus teab, et sapaka raha eest mersu kvaliteeti ei tasu oodata.
Kuna elektrikad on kallid autod siis ootavad omanikud ka sellist kvaliteeti nagu sama raha eest varem said tavaauto puhul. Aga raske on kõrvalt tulla ja seda teha. Selline kvaliteet tähendab aastakümnete tööd ja kogemusi. Lihtsalt seda, et panen sama vaiba ja naha mis vana bränd ei tööta. Ikka on vaja seda "miskit".
21
SB 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Sõidan aegajalt Model X ga. 2a vana. Tegelikkuses on koostekvaliteet masendav. Kompanjoni auto, kahjuks aga Tesla on nagu kultus, kõik kriitika on kurridele kõrvadele või vead on normaalsed. Mis sellest, et pidevalt auto vaja 500km kaugusele garantiisse viia. Ja pidevalt. Uskumatud vead, mida nagu ei ootaks tänasel päeval enam autolt. Aga see kõik on omaniku arvates normaalne, peaasi, et "roheline"
80
to: SB 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mis sellel Model X'il need peamised "uskumatud vead" on? Muidu, kui koostekvaliteet kõrvale jätta, sõidab ja kõik vidinad töötavad hästi?
01
Peeedu 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Paratamatult on osa inimesi tõsiusklikud. Religiooni nõrgenemise puhul vanas maailmas on asenduseks tekkinud brändikultus. Näeme siingi, et näiteks Audi ja Toyota inimesed kui silmast silma kohtuksid võiksid tekitada korraliku ususõja nagu neid ajaloos palju on olnud.
Ja ega Muski, Jobsi ja mõne veel esinemised palju mõnest karismaatilisest pastorist ei erine. Lihtsalt tuhat aastat tagasi oleks nad kutsunud ülesse vabastama Jeesuse hauda uskmatute käest. Täna aga kutsuvad ülesse nende toodet kasutama, sest see muudab maailma paremaks.
30
SB 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mõned näited: ilmuv ja kaduv kahin esisillast, mida pole suudetud viimase 3korra servisekülastusega eemaldada.
Puuduv pirn "lombilambis" , ehk siis seda pole seal olnudki tehasest välja sõites.
4 kuu vanuselt tagaustelt ja väikestelt 3nurk akendelt eemalduvad kroomliistud, ehk siis liimitud silikonitriibuga.
Tagauksed jooksevad viltu kinni/lahti, ehk siis värv juba tagarattakoopalt eemaldunud.
Kõrvalistuja uksest on väljast sisse saanud selle aja jookaul ainult esimesed pool aastat, peale korduvaid servisekülastusi saab uksest sisse vast päeva - kaks. Lüliti lihtsalt ei toimi. Peab avama seest.
Juhiistme andur- kui keegi ei istu, siis automaatselt parkingu peal. Aga kui see juhtub pidevalt linnakiirusel ja liikluses ja juht ju istub istmel, siis pole see ei kaasliiklejatele ega ka autole endale vist kõige lõbusam.
Pidevad automaatselt peale jooksvad uuendused, mis näiteks ei lase sul enam kliimat kasutada, või keelab sinu "võtmega" sisenemise, et pead avama uksi äpiga. Sama ka seadete unustamisega, auto ei tunne tihti ära, kes sisse istub, kuigi võti määrab ära, mis asendis iste, rool jne.
Lõputud naginad ja kolinad on tavaline.
70
A! 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Peedu

Jobsi ja Muski esinemised kindlasti sellised ei ole/olnud, nagu sa väidad. Maailma tagasihoidlikumad inimesed on järsku auditooriumi ette päheõpitud vi monitorilt näidatavat teksti esitama saadetud. Mis sealt sellist eriliselt vaatamisväärset tulla saakski? Omaette värk on kinnimakstud vahelehõikajate ja plaksutajatega. Nende raske töö ja hea visuaaliga saavutatakse vajalik efekt. Reklaami teevad järelhõikajad juba hiljem multimeediaplatvormidel, osad puhtast usust, teised hüvedega ära ostetult. Loomulikult lisandub igal tasandil hulga katteta lubadusi, mida ette kantakse, korrutatakse ja keskmise ameeriklase tühja pea segi peavad ajama.
Meiesuguseid siin nii lihtsalt ei võta. Arusaam auto kvaliteedist põhineb enamuses luksuslike kasutatud saksa brändide põhjal ja ses osas ei ole Teslal tõepoolest midagi vastu panna. Mitte midagi. Muus osas on ta siiski kogu maailma autondusest ees. Täitsa huviga ootaks ära Saksa tehase toodangu ja vaataks siis, kas ettevõetud tõuparandusega suudetakse asjalood ükskord paremuse poole pöörata. .
10
Jaz 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
No minu tuttavate kommentaaride kohaselt on jama ikkagi põhiliselt liidestega mis ei lase vahel autot kasutada. Ei tunne omanikku ära. Ligi saab ainult läbi support-teenuse, no identimine ja keeleprobleem vahest ka. Vahest ei saa support autole ligi, see uudisekünnise ümetanud maja aluses garaazis ühendamatu (levi polnud) auto oli minu tuttava-tuttava oma, no Tesla omanikud vist ongi kõik kuidagi tuttavad, ju oma mingi grupp kusagil jne.
See konkreetne auto veeti kolimisfirma abil (autotreiler ei mahtunud) levisse, saadi suhtlema jälle. Ühe kliendi naaber on T omanik, ka teretuttav. Laeb kodus, neil kehv vool, vahest hommikul selgub et laadimine tagant ära, auto ei accepti. No ja legendaarsed on aku jahutamised/kütmised mida tehakse sama akuga ja mingi hetk siis tuleb error. Kuigi see vist parandati ja ilma välisvõrguta seda enam ei ole kui auto ootereziimis, sõites muidugi on.
Ja nii edasi. Ei midagi ületamatut aga tüütu loomulikult+siis veel see Helsingis teeninduses käimine aga see vist sai lahenduse? Pole meeles olnud küsida aga justkui kuulsin et saab nüüd kohapeal ka teha
20
Fännid lugege, aga te olete pimedusega löödud 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
SB ütles ju kõik ja palju jäi veel ütlemata.
30
Peeedu 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Tagasihoidlikus on mitmeti mõistetav aga just nendele kõnedele ja luibadustele tuginevalt kaasati meeletud summad. Iga äri eesmärk on ikka kasum.
Aga muidugi jüngrid teevad brändist brändi. Kui ei õnnestu nende kogukonda luua siis ei tule midagi välja.
10
vv 2 nädalat tagasi Ebasobiv kommentaar
Mitmendal kohal Tesla enne prantsatamist oli? Uudistes oli et enne pole Teslat kontrollitud. Või oli siiski kohal nr.1 ja seejärel saavutas viimase koha. Kui pole testitud, pole ju kuhugi prantsatada? Sel juhul oli kukkumine kole kõva.
00
Nimi :
Nimi :
Kommentaar :
Kommentaar :
 

VEEL UUDISEID

Pereveoautod. Suurte Ameerika maastikuautode test

Pereveoautod. Suurte Ameerika maastikuautode test(10)

Kui tohutu suure pikapiga sõitma harjunud ameeriklane loob pere, ostetakse autoks tohutu suur džiip, mille kõrval X5 sarnane euroluksus paistab mänguautona ning mis sisimas on sarnaselt tolle pikapiga samuti ...

Uus Leon: suurem, praktilisem, keerulisem

Uus Leon: suurem, praktilisem, keerulisem(5)

Kui disain välja arvata, sarnaneb kuulsa kolmiku – Golf, Octavia ja Leon – Hispaania versioon väga oma sõsaratega. Uuest Golfist ja Octaviast oleme kirjutanud ning üldjoontes kehtib nendest räägitu ka Leoni ...

Rehvitest. Suurem, laiem, parem?

Rehvitest. Suurem, laiem, parem?(1)

Laiad rehvid näevad ägedad välja, kuid võivad auto sõiduomadusi märkimisväärselt muuta. Ja sageli üldsegi mitte paremaks, nagu tõestab viies eri mõõdus suverehvide test. Kõik sai alguse tuunijatest. Laiade ...

Tulevased youngtimer’id: V-8 mootori ja käsikastiga!

Tulevased youngtimer’id: V-8 mootori ja käsikastiga!

Moodne aeg on seda tüüpi autod välja suretanud: Audi S4 on üks neist haruldustest, mida tehti V-8-mootori ja käsikastiga.  Nii 10–15 aasta eest pakkus Audi võimsaid, kiireid ja erilisi autosid täiesti ...

Lennukiga auto

Lennukiga auto

Olgu tee ja maastik milline tahes, Franklin Airmani juht näeb tuuleklaasist lennukit alati. Nime Airman sai mudel lennunduspioneer Charles Lind­berghi järgi, kes tegi esimesena soololennu üle Atlandi ...

Hamilton võttis kindla võidu

Hamilton võttis kindla võidu

Spielbergi ringrajal sõidetud hooaja teise etapi, Steiermarki GP võitis kindlalt Lewis Hamilton ja Mercedesele kindlustas kaksikvõidu Valtteri Bottas. Oma võimu näitas Hamilton juba laupäeval toimunud ...

Küsimus lugejalt: Kuhu kadus teekattemärgistus?

Küsimus lugejalt: Kuhu kadus teekattemärgistus?

Mis põhjusel on paljudes kohtades ära kaotatud teekattemärgistus? Näiteks ­Tallinna-Tartu maanteel Tallinna poole sõites on kiirteel ridadevaheline katkendjoon kohati pikalt maha freesitud. Sama näeb ...

 
Suvesoe testiperiood

Suvesoe testiperiood

Kui kõige külmem talveilm paneb auto proovile ühtpidi, siis vahepealne kuum ilm pani jälle teistpidi. Pärast esmast läbikukkumist Audi õnneks läbis testi. Esimesed soojad ilmad mais paljastasid ...

Cadillac ATS: ebapopulaarne, kuid üsna töökindel

Cadillac ATS: ebapopulaarne, kuid üsna töökindel

Cadillaci väikseim sedaan uuena palju ostjaid ei leidnud, kuid auto sõiduomadused on väga head ning töökindluski päris korralik. Cadillac ATS kuulub nende autode hulka, mis tulid ja nägid, kuid ei võitnud. ...

Brutaalsus uues mõõtkavas

Brutaalsus uues mõõtkavas

Kas oskad sõita või mitte, aga läbi aegade ühe võimsama ja kiirema Ameerika päritolu auto rooli tagant tõustes oled tänulik, et lepikus ei lõpetanud. Ameeriklased teevad muskel­autosid, eks ole. Autosid, ...

Kolumn. Vabamäe: Tüdrukud, kus te olete?

Kolumn. Vabamäe: Tüdrukud, kus te olete?

Koroonakriis on seks korraks vist möödas. Kes iganes esimesena ütles, et „head kriisi ei tohi raisku lasta“, on paljud sellest tõeterast õppust võtnud. Näiteks kui praktiliselt kogu autosport langes piirangute ...

Autolehe 15. juuli uudised, nädala pildid ja nädalavahetuse eelinfo

Autolehe 15. juuli uudised, nädala pildid ja nädalavahetuse eelinfo

Kõigi aegade võimsaim Lamborghini! 19autolise väikeseeriana valmistatav ja juba ette ära müüdud Lamborghini Sián Roadster on tänu 819 hobujõule margi kõigi aegade kõige võimsam auto. Katuseta maanteeraketti ...

Eduloo järgmine vaatus

Eduloo järgmine vaatus(2)

Tiguan on Volkswageni grupi praegustest mudelitest kõige edukam, eelmisel aastal läks neid üle maailma kaubaks ligi 911 000. Nüüd lisanduvad mudelivalikusse ka läbi aegade võimsaim Tiguan ning ...

Tere tulemast Speedest Glassdrive Racingule!

Tere tulemast Speedest Glassdrive Racingule!

Pärast aastast vaheaega on meil rõõm teatada, et Eesti vanim autode ja mootorrataste kiirendusvõistlus Speedest tuleb tagasi! 13 aastat on möödas viimasest võistlusest Tartu Ülenurme lennuväljal. Võistlusi ...

Rally Estonia rallipassid tulevad müüki augusti alguses

Rally Estonia rallipassid tulevad müüki augusti alguses

FIA WRC autoralli maailmameistrivõistluste etapp Rally Estonia sõidetakse 4.-6. septembril Tartu, Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja teedel. Teisipäeval avalikustati esmane info rallipasside müügi osas ...

 
Päeva leiud. Kolm erilist kahe uksega Peugeot´d

Päeva leiud. Kolm erilist kahe uksega Peugeot´d

auto24.ee kuulutuste seast leiab vähemalt kolm erilist kahe uksega Peugeot´d, millega sõites saab olla kindel, et ülearu sageli teist samasugust liikluses ei kohta. 999 eurot maksab vaid 3,7 meetrit pikk ...

Millistel juhtudel küsib kindlustus liikluskahju põhjustajalt raha tagasi?

Millistel juhtudel küsib kindlustus liikluskahju põhjustajalt raha tagasi?

Kui üldiselt on teada, et joobes juhi põhjustatud kahjud jäävad lõpuks tema enda kanda, on teisigi olukordi, mil kindlustus võib kahju põhjustajalt raha tagasi küsida. „Eestis juhtub suurusjärgus 100 ...

Tallinnas juhtus isejuhtiva sõidukiga avarii

Tallinnas juhtus isejuhtiva sõidukiga avarii(4)

Täna kell 10.52 juhtus Tallinnas Lennujaama tee ja Sepise tänava ristmikul avarii, kus põrkasid kokku peateel liikunud isejuhtiv auto Iseauto ja sõiduauto Škoda Octavia. Ehkki Octavia juht tunnistas oma ...

BMW esitles esimest elektrilist X-mudelit

BMW esitles esimest elektrilist X-mudelit

BMW esitles oma esimest elektrilist X-mudelit iX3, mis suudab ühe laadimisega läbida kuni 460 kilomeetrit. BMW teatel pakub see sama funktsionaalsust ja ruumikust nagu sisepõlemismootoriga "emamudel" X3. ...

Ford Puma - auto24 proovisõit

Ford Puma - auto24 proovisõit(5)

Ford Pumat mäletavad autohuvilised 90ndate lõpust kui väikest, sportliku olekuga kupeed. Nüüd on aga ajad muutnud ja vastavalt turu nõudlusele on Pumast saanud hoopis pisike ja krapsaka olekuga ...

Jeep valmistas V-8 mootoriga Wrangleri

Jeep valmistas V-8 mootoriga Wrangleri

Jeep tegi Wranglerist 6,4-liitrise V-8 mootoriga ideeauto Wrangler Rubicon 392 Concept. Jõuallikas arendab 456 hobujõudu ja 610 njuutonmeetrit ning kiirendab auto paigalt 60-miilise tunnikiiruseni (97 km/h) ...

Tristan Viidas tõi Saksamaalt koju kaks võitu

Tristan Viidas tõi Saksamaalt koju kaks võitu

Tristan Viidase nädalavahetus Saksamaal Nürburgring Langstrecken Serie võistlustel möödus üliedukalt, saavutades oma klassis kaks esikohta kahel etapil. Mõlemal päeval võidutses eestlane Mercedes-AMG GT4 ...

 
FOTOD. Ford Bronco tuleb tagasi

FOTOD. Ford Bronco tuleb tagasi (4)

Ford avaldas uue Bronco fotod ja andmed. Esmakordselt ajaloos saab Bronco ka neljaukselise kere. Nelja uksega versioon on 4,8 meetrit pikk, kaheukseline 4,4, telgede vahe on vastavalt 2,9 ja 2,55 meetrit. ...

Porsche hakkab kolbe 3D printima

Porsche hakkab kolbe 3D printima(2)

Porsche kasutab küll 3D printimist prototüüpide valmistamisel ning klassikalistele autodele mõndade varuosade tegemisel, kuid nüüd teatati, et uue 911 GT2 RS jõuallikale hakatakse 3D printeri abil valmistama ...

Kolm kiiret luukpära 5000 euro eest. Mida müüakse?

Kolm kiiret luukpära 5000 euro eest. Mida müüakse?(12)

Kiire ja hea juhitavusega auto ostmiseks ei pea alati meeletuid summasid kulutama. Mida huvitavat leiab auto24.ee portaalist, kui eelarveks on 5000 eurot? Autoleht pole ise nende sõidukite tehnilist ...

Eesti drifti hooajaga tehti algust Kehalas

Eesti drifti hooajaga tehti algust Kehalas

Kehalas toimunud Balti meistrisarja avaetapile oli kogunenud võistlejaid kõigist Balti riikidest ja kõigi kolme riigi esindajad jõudsid ka pjedestaalile. Nädalavahetusel Kehala rajal toimunud Baltikumi ...

Morgan valmistas viimase terasraamiga auto

Morgan valmistas viimase terasraamiga auto

Briti autotootja Morgan lõpetas terasraamiga autode valmistamise. Viimane terasraamiga Morgan pandi kokku eelmisel nädalal (7. juulil). Morgan on tuntud n-ö vanaaegsete uute autode tootja ning kõnealune raam ...

VIDEO: Koenigsegg tegi Regerast filmi

VIDEO: Koenigsegg tegi Regerast filmi

Rootsi superautode tootja Koenigsegg väntas lühimängufilmi „Time To Reign“ („Aeg valitseda“, toim.), kus näitlevad autotootja enda töötajad ning tegevusse on kaasatud ka 1500hobujõuline sportauto Regera. ...

auto24 laen – mugavaim viis uue auto soetamiseks

auto24 laen – mugavaim viis uue auto soetamiseks

Soojade suveilmade lähenedes on kahtlemata nii mõnelgi tulnud mõttesse soetada endale uus auto, millega mööda kaunist kodumaad ringi rännata. Kui sobiv auto on enda jaoks välja valitud, kerkib sageli esile ...

 
F1: Renault andis sisse protesti Racing Point tiimi vastu

F1: Renault andis sisse protesti Racing Point tiimi vastu

Renault andis Racing Pointi võistkonna vastu sisse ametliku protesti seoses FIA F1 reeglite Lisa 6 rikkumisega. Antud reegel loetleb need autode osad, mida võivad ja mida ei tohi võistkonnad omavahel ...

Felix Rosenqvist teenis karjääri esimese etapivõidu Indycar sarjas

Felix Rosenqvist teenis karjääri esimese etapivõidu Indycar sarjas

Indycar sarjas sõideti nädalavahetusel kaks etappi Elkhart Lake’i ringrajal, kus esikohad noppisid Scott Dixon ja Felix Rosenqvist. Elkhart Lake’is toimunud esimeses sõidus juhtis pikalt parimalt ...

F1: Lewis Hamilton noppis kindla võidu

F1: Lewis Hamilton noppis kindla võidu

Teist nädalavahetust järjest Spielbergi ringrajal Austrias sõidetud etapi võitis Lewis Hamilton ja Mercedesele kindlustas kaksikvõidu Valtteri Bottas. Hamilton haaras stardi järel liidrikoha, aga juba ...

F1: Vihmasajus sõidetud kvalifikatsiooni võitis Hamilton

F1: Vihmasajus sõidetud kvalifikatsiooni võitis Hamilton

Spielbergi ringrajal sõidetud Steiermarki GP kvalifikatsiooni võitis Lewis Hamilton edestades Max Verstappenit enam 1,2 sekundiga. Austrias avanesid taevaluugid enne laupäeval toimuma pidanud kolmandat ...

Paul Aroni debüüt Formula Renault sarjas kujunes keeruliseks

Paul Aroni debüüt Formula Renault sarjas kujunes keeruliseks

Formula Renault Eurocup sarja avaetapil Monza ringrajal saavutas Paul Aron teises sõidus 13. koha, aga avasõidus oli eestlane sunnitud katkestama. Kvalifikatsioonides sõitis Paul Aron välja 15. ja 13. ...

Rally Estonia ajaks muudetakse stardijärjekorra reeglit

Rally Estonia ajaks muudetakse stardijärjekorra reeglit

Rally Estonial sõidetakse valdav osa kiiruskatsete kilometraažist laupäeval ja seetõttu tehakse stardijärjekorra määramiseks võistlusele erand. MM-sarja reeglite järgi stardivad sõitjad võistluse esimesel ...

F1: Vabatreeningutel oli kiireim Max Verstappen

F1: Vabatreeningutel oli kiireim Max Verstappen

Austrias toimuva Steiermarki GP vabatreeningutel sõitis reedel päeva kiireima aja välja Red Bulli sõitja Max Verstappen. Hollandlane sõitis parima ringiaja teisel vabatreeningul ja edestas teist aega ...

 
F1: Kalendrisse lisati etapid Mugellos ja Sotšis

F1: Kalendrisse lisati etapid Mugellos ja Sotšis

Esialgselt F1 kalendrisse kuulunud kaheksale etapile lisati veel kaks, septembris Mugello ja Sotši ringradadel toimuvad võistlused. Mugello ringrajal toimub F1 etapp esimest korda sarja ajaloos ja see ...

Nivast sai taas Lada

Nivast sai taas Lada(1)

Juulist kannab nn "uus" Niva (VAZ-2123) iluvõrel taas Lada stiliseeritud lodja kujutist ning džiibi täisnimeks on Lada Niva, sest AvtoVAZ ostis mõne aja eest General Motorsilt tagasi ameeriklastele kuulunud ...

FOTOD. 4000 hj: Lamborghini läheb merele

FOTOD. 4000 hj: Lamborghini läheb merele(5)

Tähistamaks Lamborghini asutamist 1963. aastal ehitas sportautotootja koos Italian Sea Groupiga kiirkaatri Tecnomar for Lamborghini 63. Piiratud seeriana valmiv alus on numbrimaagia rõhutamiseks 63 jala ...

FOTOD. Kütuseelemendiga lendauto – ulme või mitte?

FOTOD. Kütuseelemendiga lendauto – ulme või mitte?(4)

Iisraeli firma Urban Aeronautics püüab tõsimeeli saada sõidu-, lennu- ja müügiküpseks kütuseelemendiga "lendautot". Vertikaalstardi ja -maandumisega Cityhawk eVTOL mahutaks kuus inimest ning sel oleks kaks ...

FOTOD. Londoni taksost sai kaubik

FOTOD. Londoni taksost sai kaubik

Hübriidjõuallikaga takso TX kannul sai Hiina Geelyle kuuluv London Electric Vehicle Company (LEVC) valmis ka sarnase välimusega kaubiku, mil liignimeks VN5. Kaht euroalust  mahutav, 5,5 m3 kaubaruumimahu ja ...

Ineos ihkab Smarti tehast

Ineos ihkab Smarti tehast

Briti noorim autotootja Ineos (vaata selle nädala Autolehte) pani seisma Portugali ja Walesi tehase ehitamise, sest Daimler hakkas ootamatult otsima uut omanikku Smarti Prantsusmaal asuvale vabrikule ning ...

Nädalavahetuse autospordivõistlused

Nädalavahetuse autospordivõistlused

Lisaks Steiermarki GP nime kandvale F1 etapile Austrias, teeb nädalavahetusel hooaja esimese stardi Formula Renault sarjas Paul Aron. Vormelautodel möödunud aastal debüteerinud ja Itaalia F4 sarjas kolmanda ...

 
Päeva leiud. Kolm odavat ja erilist autot

Päeva leiud. Kolm odavat ja erilist autot(16)

auto24.ee-sse on viimase paari päeva jooksul müügile pandud mitu odava hinnaga sõidukit, milliseid meie liikluses just igapäevaselt ei kohta. 450 euro eest on võimalus saada mahtuniversaali Daihatsu Move ...

Kõige võimsam Lamborghini teeb 819 hobujõudu

Kõige võimsam Lamborghini teeb 819 hobujõudu

Väikeseerias valmistatav erimudel Lamborghini Sián Roadster on oma 819 hobujõuga margi kõige võimsam auto. Tegemist on hübriidiga, kus 6,5-liitrine V-12 sisepõlemismootor annab 785 hobujõudu ja käigukastis ...

Audi Q4 e-tron Sportback tuleb järgmisel aastal

Audi Q4 e-tron Sportback tuleb järgmisel aastal

Audi näitas kupeeliku kerejoonega ideeautot Q4 e-tron Sportback ning andis teada, et tootmisse läheb see järgmisel aastal. Tehniliselt on Sportback identne ja mõõtudelt väga sarnane möödunud aastal Genfi ...

Cupra esimene elektriauto: el-Born

Cupra esimene elektriauto: el-Born(2)

Seati sportlik alammark Cupra avalikustas fotod ja mõningad andmed oma esimesest elektriautost el-Born. Auto esitlus toimub järgmisel aastal. Seat näitas el-Borni läinud aasta Genfi näitusel ideeautona, ...

Honda Civic Type R-i eriversioon püstitas rekordi

Honda Civic Type R-i eriversioon püstitas rekordi

Honda Civic Type R Limited Edition püstitas Suzuka ringrajal esiveoliste ringirekordi ajaga 2.23,993. Ka vormel 1 võistlusi võõrustav rada on 5,8 kilomeetrit pikk. Honda on seda kasutanud oma sportlike ...

Carring sai valmis uue salongi ja hakkas müüma Jeepi

Carring sai valmis uue salongi ja hakkas müüma Jeepi

Lõuna-Eesti üks vanemaid automüüjaid Carring ja Jeepi ametlik esindaja Eestis United Motors on sõlminud koostöölepingu ning eile avas Tartus klientidele uksed uus Jeepi müügi- ja teeninduskeskus. Tänavu ...