Pikad pühad lõid mulluse bussisõidurekordi veerandi võrra üle

Pühade ajal kasvas bussireisijate arv Eesti-sisestel liinidel võrreldes möödunud aastaga 24% ning ka lisareiside bussipiletid olid varakult eelmüügist välja müüdud, teatas Lux Express.

Pikad pühad lõid mulluse bussisõidurekordi veerandi võrra üle

Kõige suurem koormus langes pühade ajal Lux Expressi andmetel jõulueelsetele päevadele ja jõulupühade viimasele päevale. Ka aastavahetuse eel ja uue aasta esimesel päeval oli reisijate aktiivsus tavapärasest suurem. Kõige suurem koormus oli Tallinn-Tartu liinil, kus enamik bussipiletitest osteti varakult eelmüügist ja kokku oli aasta viimasel kahel nädalal üle 30 000 reisija.

"Nägime nõudluse kasvu ette, sest järjest enam eelistavad inimesed autole mugavat bussi. Seetõttu lisasime pühade ajal Tallinn-Tartu liinile pea 1000 lisakohta, et võimalikult paljud inimesed saaks soovitud reisid ette võtta," ütles Lux Expressi Eesti kommertsjuht Märt Sibrik. Tema sõnul teenindasid pühade ajal reisijaid kõik vabad Lux Expressi bussid ja bussijuhid.

“Oleme oma pühendunud bussijuhtidele siiralt tänulikud, et nad olid valmis reisijaid vedama ka pühade ajal, kui paljud inimesed tööle ei mõtle,” tänas Sibrik.

03.01.2018 18:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.