Mercedese uus A-klass tuleb täisdigitaalne 3

Mercedese uus kompaktmudel A-klass valmib tulevaks kevadeks, saades täisdigitaalse armatuurlaua ühes margi luksusmudelitelt pärit mugavuslisadega.

Mercedese uus A-klass tuleb täisdigitaalne

Kuigi avaldatud fotod näitavad tippvarustuses mudeleid, ei saa ükski A-klassi versioon enam analoognäidikuid. Baasmudel tuleb kahe seitsmetollise kõrvuti asuva värviekraaniga, kuid tellida saab ka ühe 7tollise ja teise 10tollise või mõlemad 10tollised ekraanid (nagu fotodel).

Teiseks rõhutab autotootja edevaid turbiinilaadseid õhuavasid armatuurlaual, mille sisemus on valgustatud nagu armatuurlaua ja uste ülaosagi. Rooliratas on nagu S-klassis, kuigi väiksem, ühtlasi leiab A-klassi pardalt edaspidi puitkaunistused ning ventilatsiooni ja massaažiga istmed.

Praktilise poole pealt märgib Mercedes tublisti avardunud õla- ja pearuumi ning paremat nähtavust, mis pole just senise mudeli trump. Pakiruum tuleb natuke suurem (370 l) ning tagaluuk lausa 20 cm laiem kui seni.

A-klass on Mercedese jaoks väga oluline mudel. 70 protsenti mullu A-klassi ostnud klientidest polnud enne seda Mercedese omanikud.

05.12.2017 09:00
Auto

Kommentaarid

Ulmet 6 päeva 9 tundi tagasi
Kui jõuallikatega revolutsiooni ei tee, aga müüa tahad autot, siis ongi ainuke lahendus vidinaid juurde toppida, et edevam välja näeks.
. 6 päeva 8 tundi tagasi
Ja mingi aja pärast annab see edevus otsad ning teine või kolmas omanik vannub seda rämpsu maapõhja.
Ith 5 päeva 5 tundi tagasi
Ei tea, viimane a-klass on küll väga heade vastupidavusnäitajatega olnud saksa TÜV statistika järgi.

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.