Pariisis näidatakse Lego klotsidest vormel 1 autot

30. novembrist alates saab Pariisis L’Atelier Renault´ keskuses näha Legodest ehitatud täissuuruses R.S.17 vormelit. Nii noori kui vanu Lego ja vormelifänne ootavad ka põnevad üritused.

Pariisis näidatakse Lego klotsidest vormel 1 autot

Lego F1 R.S.17 5,4-meetrine täissuuruses vormel 1 autot saavad kõik fännid näha L’Atelier Renault´ keskuses Pariisis. 600 000 klotsist teos katsetab mõlema brändi loomingulisi piire. Auto valmis ehitamiseks kulus üle kolme nädala. Suurt rõhku on pandud detalidele nagu rehvid, rool, korviste jne. Keskuse külastajad saavad istuda R.S.17 ja lasta endastt selles pilti teha. Pühadeajal on keskuses ka jõulumees. Terve 2018. aasta toimuvad keskuses lastele Lego töötoad ja muud toredad üritused.

L’Atelier Renault tegevjuht Patrice Baheux: “Paljudele inimestele tähendab vormel 1 unistuste maailma, millele nad saavad lähedale ainult tänu televisioonile. Renault Sport Formula One Team eesmärk on muuta võimatu võimalikuks, püüame selle poole kõiges, mida teeme."

Lego France-Iberia kommunikatsioonijuht Emilie Carle: “Lego sümboliseerib kujutlusvõimet ja loovust. Partnerlus Renault vormel 1 meeskonnaga on meile ilmselge valik, mitte vaid ühiste väärtuste vaid ka pigem ühise kire tõttu. Oleme uhked, et tähistame Renault'i 40. aastapäeva F1-s ja avame selle universumi uksi kõigile oma fännidele.”

01.12.2017 14:00
Auto

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.