Maanteeamet paigaldab kolm uut kiiruskaamerat 1

Homme, 30. novembril paigaldatakse riigiteedele kolm uut kiiruskaamerat: kaks mõõtekabiini Läänemaale Lihula valda ning üks mõõtekabiin Harjumaale Saue valda Hüüru külla.

Maanteeamet paigaldab kolm uut kiiruskaamerat

„Uued kiiruskaamerad koheselt tööle ei hakka, kuna esmalt toimuvad seadistus- ja häälestustööd ning liikluskorraldus tuleb viia vastavusse uute oludega,“ lausus Maanteeameti liikluskorralduse osakonna liikluskorraldusvahendite haldur Krisela Uussaar. „Kiiruskaamerate paigaldamisega soovime eelkõige vähendada kiirusületustega kaasnevaid ohutegureid liiklejatele.“

Tööde käigus paigaldatakse liiklejaid uutest kiiruskaameratest teavitavad liiklusmärgid.

Seega, uued kiiruskaamerad koheselt trahvi tegema ei hakka. Maanteeamet teavitab liiklejaid kiiruskaamerate käivitamisest eelnevalt üleriigilise meedia vahendusel.

Uute kiiruskaamerate asukohad: Risti–Virtsu–Kuivastu maantee 42. km ja 43. km ning Tallinna–Paldiski maantee 16. kilomeeter.

Kokku on Eestis 65 kiiruskaamera mõõtekabiini ja 47 mõõtesüsteemi. Kõikide Eestis asuvate kiiruskaamerate asukohad leiab www.mnt.ee/et/tee/liikluskorraldus/kiiruskaamerad .

Foto: Maanteeamet

29.11.2017 12:00
Liiklus

Kommentaarid

Uuu 1 nädal 4 päeva tagasi
Tore oleks kui üks selline kast oleks Tallinna sissesõidul Pärnu mnt. Laagris. Hommikul keerates Nõlvaku tn. linna suunas lendab nii mõnigi minust täiega mööda, maantee kiirusel.

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.