Kihutajad seavad ohtu kummipostide paigaldajate elu 10

Tallinna-Narva maanteel (km 80,3-87,3) Aaspere–Haljala teelõigul toimub kummipostide paigaldamine.

Kihutajad seavad ohtu kummipostide paigaldajate elu

Tööde teostamise ajaks on kehtestatud kiiruspiirang 30 km/h, et OÜ Kiirwarren töötegijad saaksid ohutult tee keskjoonel töid teostada.

„Kahjuks eiravad liiklejad piirangut, sõites mööda suurel kiirusel ja seades ohtu tööd tegevate inimeste elu,“ ütles Maanteeameti liikluskorralduse osakonna juhataja Jaan Tarmak. „Paneme kõikidele liiklejatele südamele – liikluspiirangud on kehtestatud kindla põhjusega, et tagada ohutus nii sõitjatele kui töötegijatele.“

Piirang kehtib 14. oktoobrini.

12.10.2017 09:00
Liiklus

Kommentaarid

Rein 3 kuud 1 nädal tagasi
Ma ei imesta üldse, see toimib kõigis 30 ja 50 alades, et enamik kütavad ikka 70-100 km/h, kas see tuli nüüd kellelegi üllatusena?
Mind on see ammu häirinud ja olen mõelnud, kus on politsei ,et saaks sellistele ometi trahvi teha, kas nüüd alles ärgati sellise suure probleemiga?
. 3 kuud 1 nädal tagasi
Teetööde lõikudel tuleks kasutada teisaldatavaid künniseid.
nael 3 kuud 1 nädal tagasi
Sõidetakse kiiremini kuna neid kiirusepiirangu märke "kuritarvitatakse" - üle poolte juhtudest, kus need ajutised märgid üleval, ei toimu mingit nähtavat teedööd ega pole näha teetöölisi
Näiteks, tee valmimise lubatud tähtajani on rohkelt aega ja teetööd lõpetatakse reedel kell 16, aga need 30 märgid on ikka väljas, kuigi ühtegi teetöölist või -masinat enne esmaspäeva pole. Ainult politsei võid leida põõsast föönitamas
Jaak 3 kuud 1 nädal tagasi
Mis ajast Eestis kiirusepiirangud ennem kehtinud on??? Ikka sõidan kuidas tahan!!!
K 3 kuud 1 nädal tagasi
Idiootsus on need kummipostid seal, sõitsin just nädalavahetusel. Täielik ahistamine. Paar kõrvalteele mahapöördekohta on ka nii, et kogu rivi, kes sõidab peavad 30 peale pidurdama kui mõni auto kõrvalteele keerab. Palju õnne.
ben z car 3 kuud 1 nädal tagasi
Aga kuidas nüüd talvel sahamehed suurel kiirusel tee keskelt puhtamaks saavad ?
Ja 3 kuud 1 nädal tagasi
ei saagi ,aga selle peale need ajuhälvikud kes teid inimestele vaenulikuks ehitavad ei mõtle :-((
Rein 3 kuud tagasi
Eks rullnokad arvavad ikka ,et kiiruspiirangu märgid on kuritarvitamine.
Vein 3 kuud tagasi
Rullnoka termin on nii ära lörtsitud,et hoia ja keela :-(
Ets 3 kuud tagasi
Need postid ei lahenda ühtegi probleemi,vaid tekitavad neid juurde. Kas maanteametil pole tõesti mitte millegi muuga tegeleda?

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.