„Auto hakkas kriuksuma. Raam oli läbi roostetanud!”

Kümmekond aastat vanadel Nissan Navaradel ja Pathfinderitel kipub raam läbi roostetama. Mitmel juhul on šokeeriv üllatus autoomanikule aga meeldivalt lõppenud, sest Nissan käitus pettumuse klaarimisel aumehelikult.

„Auto hakkas kriuksuma. Raam oli läbi roostetanud!”

Pole just tore teada saada, et sinu maastikuauto paksust terasest raam roostetab salamahti pulbriks ning avastad selle näiteks paar kuud pärast roostegarantiiaja lõppemist. Täpselt nii aga võib juhtuda Nissan Navara pikapi ja selle sugulasdžiibi Pathfinderiga (vaata ka eelmist Autolehte ning meie netifoorumit).

„Navara oli esimene Hispaania tehases toodetud pikap ning tõenäoliselt polnud alguses raamidele teostatud korrosioonitõrje piisav,” tunnistab Nissan Balti turundusjuht Henri Daum. Tema sõnul puudutab roostehäda ainult Navara D40 ja Pathfinderi R51 mudeleid. „Hetkel on probleemsed olnud algusaastate autod, mis toodeti aastatel 2005–2007,” lisab ta.

Loe lähemalt 11. oktoobri Autolehest.

11.10.2017 12:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.