Žiguliga Venemaal, 2.osa. Retroautod Moskva ringrajal

Retrovaimustus kogub täiel rinnal tuure ka Venemaal. Autospordis tuleb igal aastal rajale järjest rohkem vanu võistlusautosid, plaanis on laieneda ka Eestisse.

Žiguliga Venemaal, 2.osa. Retroautod Moskva ringrajal

Jõudsime oma Žigulidega Moskva ringraja äärde 11. juuni hommikul. Teada oli, et neil päevil koguneb sinna suurem hulk vanatehnikat ning võistlusrajale sööstavad Volgad, Moskvitšid, Ladad ning isegi vormel Estoniad. Kui reisi planeerimise aegu oli lootust, et starti läheb ka mõni eestlane, siis päris nii ikkagi ei juhtunud. Kuid sellest hoolimata saime heita kiire pilgu Venemaa retroautode võidusõidumaastikule.

Ürituse ametlik nimi „Moscow Classic Grand Prix” (MCGP) annab aimu, et puhtalt venelastele suunatud kihutamispeoga tegu ei olnud ja tõepoolest, külalisi tuli ringrajale päris palju teistest Baltimaadest, Ukrainast ning isegi Saksamaalt.

Loe lähemalt 9. augusti Autolehest.

09.08.2017 15:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.