Ferrarid, McLarenid, Lamborghinid: 60 superautot vallutavad homme Tallinna

Homme, 12. juuli hommikul algab Tallinnas üle-Euroopaline superautode üritus Gran Turismo, millel osaleb ligi 30 000 hobujõudu Ferrarisid, McLareneid, Porschesid ja Lamborghinisid.

Ferrarid, McLarenid, Lamborghinid: 60 superautot vallutavad homme Tallinna

Viiest riigist pärit rikaste ja ilusate superautod saabuvad sadamast hommikuse laevaga ning reastuvad Hilton Park hotelli ette, kus kell 10.30 selgitatakse mõõtetehnikaga kõige võimsaima möirgega masin. 

Edasi sõidavad ekipaažid Pärnusse, kus on 13.-16. juulini superautodele broneeritud Auto24 ringrada. 

Gran Turismo ürituse patrooni, OlyBeti tegevdirektori Veiko Krünbergi sõnul on Tallinna superautode üritus ülipopulaarne ning kõik 60 kohta broneeriti juba kuid tagasi. “Kõik inimesed on oodatud uhket masinaparki Hiltoni juurde vaatama. Erinevalt tubasest automessist saab siin tehnoloogia viimast sõna suures kontsentratsioonis liikumas ja möirgamas näha,” ütles Krünberg.

“Osalejad näitavad nad autosid hea meelega ja lubavad ka sisse piiluda. Ka eestlastel endal läheb väga hästi, sest tänavu registreeris üritusteseeriale 14 kohalikku superauto omanikku,” ütles Krünberg.

Tallinna ja Pärnu vahel saab järgmistel päevadel näha liikumas ligi 350 000 eurot maksvat McLaren 675LT-d (fotol), veerand miljonit maksvat ja 720 hobujõulist Ferrari F12, lisaks Lotuseid, Porschesid ja Lamborghinisid.

Gran Turismo on superautode omanikele loodud üritustesari, mille raames korraldatakse erinevates riikides sõiduretki ning külastatakse Euroopa parimaid ringradu. Grand Turismo liikumine tähistab tänavu oma 11. aastapäeva.

Ürituse info:

www.granturismoevents.com/gran-turismo-baltica-2017/about/

Osalejad ja autod:

www.granturismoevents.com/gran-turismo-baltica-2017/participants/

11.07.2017 15:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.