Uue lahendusega saab liikluskindlustuse sõlmida ühe telefonikõnega 1

Alates tänasest, 10. juulist tuleb IIZI Kindlustusmaakler välja uue ainulaadse kindlustuskaardiga.

Uue lahendusega saab liikluskindlustuse sõlmida ühe telefonikõnega

See võimaldab võrrelda erinevate kindlustusseltside liikluskindlustuse pakkumisi ja sõlmida poliisi koheselt ühe telefonikõne kaudu.

IIZI kindlustuskaardi eesmärk on muuta kindlustamine kättesaadavamaks kõikides müügikanalites ja tagada alati ka kindlustuspakkumiste võrdlemise võimalus.

32-eurosel kindlustuskaardil on unikaalne kood, mille aktiveerimiseks piisab telefonikõnest IIZI teenindusse, oma auto andmete edastamisest ja väljavalitud kindlustuslahendus hakkab kehtima koheselt.

„IIZI kindlustuskaart on ennekõike mõeldud neile klientidele, kes ei ole harjunud igapäevaselt internetikeskkonnas toimetama ja eelistavad lepingu sõlmimiseks muid viise,“ märgib IIZI tegevjuht Igor Fedotov.

„Sageli tuleb ette ka olukordi, kus kindlustus on ootamatult lõppenud ning vaja kiiresti uus sõlmida. Sellises olukorras aitab kindlustuskaart mugavalt lahenduse leida ja vaid telefonikõne kaudu sobiva kindlustuspoliisi sõlmida,“ lisab Fedotov. 

IIZI kindlustuskaart võimaldab leida sobivaima liikluskindlustuse. Peale kaardi aktiveerimist saadetakse kliendile dokumendid e-posti teel ning kindlustuspoliisi lõppemist tuletatakse aegsasti meelde. Sellega välistatakse olukorrad, kus sõiduk võiks jääda kindlustuskaitseta.

IIZI kindlustuskaardid tulevad esimesena müügile suurematesse R-Kioskitesse Tallinnas, Tartus ja Pärnus, mis paiknevad Neste tanklate juures.

Klient saab võrrelda kuni kaheksa erineva kindlustusseltsi liikluskindlustuse pakkumisi. Liikluskindlustuse hind ja selle kujunemine erineb kindlustusseltside lõikes väga palju ja on pidevas muutumises. Iga kindlustusselts arvutab hinna vastavalt enda väljatöötatud metoodika alusel, võttes arvesse erinevaid parameetreid.

Hind võib sõltuda sõiduki tehnilistest näitajatest, kindlustusvõtjaga seotud aspektidest, kahjususest, turu analüüsist kuni kindlustusseltsi poolt eelistatud sihtrühmadeni välja. Kindlustuskaardiga pakub IIZI klientidele maaklerteenust ja sobivaima kindlustuslahenduse leidmiseks vajalikku nõustamist.

10.07.2017 14:00
Auto

Kommentaarid

. 6 kuud 1 nädal tagasi
Hoolimata sellest, et IIZI kaudu saab vaadata erinevate firmade hindu, on need alati suuremad kui konkreetse firma kodulehel kindlustust tehes. Seega kasutades IIZI-t, maksate alati rohkem ja seda ilmselt ka selle kindlustuskaardiga. Paraku kasutaksid seda kaarti peamiselt ilmselt pensionärid, kellel puudub internet ja nende rahakott teadagi õhem. Viimati hoidsin jälle aastamaksult kümneka jagu kokku IIZIT vältides.

© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.