Trafic SpaceClass: Renault’ uus mobiilne salong

Renault tootb turule soliidse Trafic SpaceClassi, mida hakatakse tootma Renault Sandouville'i tehases ning see jõuab Euroopas müügile alates 2017. aasta septembrist.

Trafic SpaceClass: Renault’ uus mobiilne salong

"Trafic SpaceClassiga jätkab Renault oma mudelivaliku laiendamist. See uus sõiduk on sobiv nii era- kui ka ärikasutajatele, kes otsivad soliidsust, mugavust ja võimalust teha muudatusi sõitjateruumis,”  ütles Ashwani Gupta, Renault-Nissani vanem asepresident tarbesõidukite alal.

Trafic SpaceClassil on iseloomulik L-kujuline valgussignatuur (LED päevasõidutuledega), 17-tollised teemandiefektiga alumiiniumveljed ning SpaceClass embleemid esitiibadel. Atraktiivsust annavad juurde tumedaks toonitud klaasid ja musta värvi viimistluspakett. 

Siseruum on praktiline ja esinduslik. Sealt leiab tumeda süsinikviimistluse, uue laepolstri ja iluliistud, nahkistmed ja nahkkatte ning kroomkaunistusega rooli, armatuurlaualt kroomitud ning läikivmustad detailid, musta värvi põrandamatid ja palju muud.

Trafic SpaceClassi valmistatakse enam kui 50 versioonis ja 2- kuni 9-istmelisena - see tähendab, et tegemist on oma klassi kõige suurema personaliseerimisulatusega mudeliga. Valikus on nii eraldi- kui ka diivanistmed. Istmed liiguvad relssidel, on eemaldatavad või seljaga vastu sõidusuunda pööratavad. Sõitjateruumi saab panna kuni kuus vastamisi asetsevat istet. 

Eraldi tähelepanu väärib Trafic SpaceClassi “Signature" versioon (2 kuni 7 istet), mille sõitjateruumi keskel asub liigutatav ja teisaldatav laud, suur hulk panipaiku ja seljaga sõidusuunda pööratavad istmed.

Trafic SpaceClassi "Escapade" versioon (2 kuni 8 istet) sobib pigem reisivale inimestele, sest selles versioonis saab istmeid muuta vooditeks, kuhu mahub kaks kuni 1,90-meetrist inimest.

Trafic SpaceClassi valmistatakse kahes pikkuses (L1 ja L2) ning selle sõitjateruum on avar ja hõlpsalt ligipääsetav tänu laialt avanevale uksele ja „lihtsa sisenemise” funktsioonile.

Sõidukis on ruumi maksimaalselt üheksale reisijale. Olemas on ka suur pakiruum: 550 dm3 kuni 1000 dm3 L1 versioonil ja 890 dm3 kuni 1800 dm3 L2 versioonil. L2 versiooni pakiruumi on võimalik istmete eeldamisel võimalik suurendada kuni kuue kuupmeetrini.

Trafic SpaceClass on saadaval Twin-Turbo Energy 1.6 dCi 125 ja Energy 1.6 dCi 145 mootoritega, mis mõlemad vastavad Euro 6 heitmenormile ja on kombineeritud kuuekäigulise manuaalkäigukastiga. Varustus on rikkalik.

07.07.2017 13:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.