Ralf Aroni võidusõidu rikkusid tehnilised probleemid

Euroopa F3 meistrivõistluste etapp Hungaroringil möödus Ralf Aroni jaoks tehnilise probleemide ja ebaõnne tähe all, aga siiski leidus nädalavahetusest ka positiivseid momente.

Ralf Aroni võidusõidu rikkusid tehnilised probleemid

Vabatreeningutel väga kiirelt liikunud Hitech Grand Prix võistkonna sõitja Ralf Aron püsis vihmaga sõidetud esimeses kvalifikatsioonis pikalt oma ringiaegadega parimate seas, aga lõpuks pidi leppima stardikohaga teise kümne alguses. Vahed olid sedavõrd väikesed, et kolmandast stardikohast jäi eraldama vaid 0,15 sekundit. Kahjuks lõppes esimene sõit juba avaringil kokkupõrke tagajärjel.

Teises kvalifikatsioonis aga lagunes käigukast, käike polnud enam võimalik vahetada ning tulemuseks olid 14. stardikohad teiseks ja kolmandaks sõiduks. Hungaroringil on aga möödasõitudeks väga vähe võimalusi ja seega oli punktikohale jõudmine keeruline. Finišijoone ületas Ralf nendes sõitudes 12. ja 13. kohal.

Ralf Aron: "Kuigi tulemustest ei paista see välja, olime auto lõpuks päris kiireks saanud. Märjal rajal sõidetud esimeses kvalifikatsioonis püsisin kuni viimaste ringideni parimate seas, aga otsustaval kiirel ringil oli rajal tihe liiklus ja aega parandada ei õnnestunud. Teist kvalfikatsiooni alustasin üsna enesekindlalt, et annab teistes sõitudes veel korralikud tulemused kirja saada, aga siis kadus käigukasti hüdraulikast rõhk ning sellega ka võimalus heale stardikohale ja heale tulemusele. Positiivne oli nädalavahetusel see, et auto oli kiire."

Euroopa F3 meistrisarja järgmine etapp toimub kahe nädala pärast Norisringil.

Foto: FIA Formula 3

19.06.2017 09:00
Sport

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.