Uus Nissan Micra jõudis Eestisse

Nissani tootevalik uuenes koos uue Micra saabumisega Nissani esindustesse. Uue Nissan Micra hind algab 12 400 eurost.

Uus Nissan Micra jõudis Eestisse

Uus Micra on eelmisest mudelist pikem, laiem ja madalam. Esimest korda on segmendis saadaval mitu juhiabisüsteemi, mida on varem kasutatud ainult kõrge varustustasemega autodes.

„Uues Nissan Micras on palju tehnoloogilisi lahendusi, mis suurendavad auto ohutust, mugavust ja praktilisust. Autos on rohkem ohutustehnoloogiat kui üheski varasemas Nissani linnaautos. Me keskendume sellele, mida meie kliendid soovivad praegu ja tulevikus. Meie eesmärk on taastada Micra koht oma klassi kõige populaarsemate autode hulgas,” ütles Nissan Nordic Europe’i Balti regiooni juht Margus Mikk.

Uue Micra põhivarustusse kuulub ohutuspakett, mis sisaldab intelligentset sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteemi, esitulede automaatse reguleerimise süsteemi ja automaatse hädapidurdamise funktsiooni koos jalakäijate tuvastusega. Lisaks on juba alates varustustasemest Acenta saadaval liiklusmärkide tuvastamise süsteem.

Uut Nissan Micrat toodetakse Renault’-Nissani liidu Renault’ tehases Prantsusmaal Flinsis. Uus Micra on esimene Nissani sõiduauto, mida toodetakse Renault’ tootmistehases Euroopas.

Mootorite valikusse kuulub turboülelaaduriga 0,9-liitrine kolmesilindriline 90 hj mootor, 1,5-liitrine diiselmootor ja vabalthingav 1,0-liitrine 70 hj bensiinimootor. Kõigi mootorivalikutega kaasneb viiekäiguline manuaalkäigukast.

13.06.2017 09:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.