Volvo esitleb Maamessil uusi veokeid

Juubeliaasta puhul on Volvo alal VP59 rekordiliselt mitmekülgne väljapanek, kus fookuses uudistooted, loengud ja valdkonna elustiil.

Volvo esitleb Maamessil uusi veokeid

Esmakordselt on väljas Volvo elustiilipood ja tutvustatakse veokijuhtidele suunatud programmi „Mina olen juht“.

Traditsiooniliselt on Volvo terrirooriumil mitmekülgne ülevaade Volvo raskeveokitest ja ehitusmasinatest, sel korral on fookus metsandusel ja ehitusel, Volvo veokite poolt võiks enam huvi pakkuda:

Volvo FH 6x4 teehooldusveok, mille varustuse veokite valdkonnas unikaalsed Dünaamiline roolisüsteem, Work Remote multifunktsionaalne pult, I-Shift käigukast roomekäikudega ja tõstetav veotelg, mis automaatselt rakendub koormamata veoki puhul aidates nii kaasa kütusesäästule.

Volvo FH metsaveok Alucar pealisehituse ja Loglifti HiVision lahendus, kus laadimisel kasutatakse kaamerate, prillide ja 270 kraadise vaateväljaga HiVision prille 

Volvo FH metsaveok, mis varustatud dünaamilise roolisüsteemiga, roomekäikudega I-Shift käigukast ja üks esimesi Volvo FH veokeid, mis varustatud 3 mm paksusest terasest loodud kaitserauaga.

Volvo FH sadulveok, mille varustuses muuhulgas topeltsiduriga I-Shift käigukast, silmapaistev tehase värvimise erilahendus (iluvõred, poritiivad jm on kabiini värvi). Veoki roolis olles saab endast ka meeldejääva pildi teha.

Väljapanekusse on panustanud Volvo Estonia, Swecon, Vilvo Auto ja Prenton.

Lisaks toimuvad messipäevadel loengud, mida viivad läbi Tööinspektsioon, ERGO Kindlustus ja Autosõit OÜ. Loengute eesmärk on suurendada transpordisektoris osalejate teadmisi, samuti on võimalus loengute lõppedes privaatsemalt oma küsimustele vastused saada. Teemadeks koormakinnitus, sõiduki kindluskaitse ning sõidu- ja puhkeaeg. Täpse ajakava leiate nii käesoleva teate lõpust kui ka Volvo Trucks Facebooki lehelt www.facebook.com/VolvoTrucks Estonia

Projekti „Mina olen juht“ eesmärk on tuua tähelepanu veokijuhi ametile. „Töö viib meid kokku mitmete suurepäraste transpordisektori töötajatega, keda soovime selle projektiga esile tõsta," ütleb „Mina olen juht“ projektijuht ja Volvo Estonia turundusjuht Raili Riiberg.

Maamessil toimub projekti esmakordselt tutvustavad sündmused - neljapäeval 14:00 filmi Sõidupäevik esmaesitlus ja reedest ka projekti Elustiil tutvustus, kus Eesti Peakokkade Ühenduse esindajad Priit Toomits (Mack Bar-B-Que peakokk) ja Andrus Laaniste (Restoran Konrad peakokk) demonstreerivad oma oskuseid veoki kabiinis maitsvat lõunat valmistades.

Lisaks on messialal VP59 avatud Volvo elustiilipood.

20.04.2017 10:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.