Tonnised diilid

Lähteülesanne kõlas ahvatlevalt: otsida ja leida turu parimad pakkumised kuni 1000 euro hinnaklassis.

Tonnised diilid

Tõsi, ühtki autot me ära ei ostnud, kuid pakutavaga tutvudes tekkis kohati selline tahtmine küll.

Seega võib öelda, et 1000 euroga on vägagi võimalik endale korralik ja usaldusväärne auto leida. Lihtsalt vaeva tuleb rohkem näha, kui uue liisingsedaani ostu vormistades.

Peale hinna ei seadnud me parimate diilide otsimisel ühtki kriteeriumit. Tõsi, tegu pidi olema sõidukorras autoga, mille paberid on korrektsed ja mis tunduks võimalikult usaldusväärne. Autoleht garantiid neile ei anna, kuid võimaluste piires kontrollisime kõigi tausta (sh maanteeametist ja liikluskindlustusfondist (LKF)).

Sõelale jäi võrdlemisi kirju valik, mis näitab, et „tonniga” ei pea mingit igavat panni ostma. Leidub väiksemaid ja ökonoomsemaid sõidukeid ning üllataval kombel isegi luksuslikke, mille ost pole seotud hiigelriskiga. Probleem pole leida ka automaatkastiga autot, samuti kujunes meie esikümme mitmekülgseks keretüüpide poolest.

Loe lähemalt 19. aprilli Autolehest.

19.04.2017 09:00
Auto

Kommentaarid


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.