Üleskutse: 90-ndatel soetatud autoga paraadile maanteemuuseumisse!

Eesti Maanteemuuseum 4 kuud 2 nädalat tagasi
9. septembril kell 13 ootab Eesti Maanteemuuseum kõiki, kel 90-ndatel soetatud auto garaažis seismas või veel kasutuses, paraadile. Tähistatakse vanavanematepäeva, mille teemaks "Roostes 90-ndad". Paraadi ilmestavad ka vanatehnikaklubide Levatek ja Vänt masinad.

Seega huvilised, ootame teid, nii vaatama kui osalema! Kui endal masinat pole, anna märku sõbrale, et selline üritus tulemas :)

Paraadist osavõtjatel palume eelregistreeruda signe.lillipuu@mnt.ee või +372 5342 4652.
Rohkem infot: www.maanteemuuseum.ee
. 4 kuud 2 nädalat tagasi
90ndad on selline segane mõiste- ka suvaline (näit. 93a) VW Golf või Ford Mondeo on 90ndate produktid- kitsaks ei lähe kui kõik taolised sinna vuravad?
Eesti Maanteemuuseum 4 kuud 2 nädalat tagasi
Peamiselt ootame just esimesi välismaiseid autosid, mis üheksakümnendate algul Eesti teedele jõudsid. Eks auto omanik ise teab, millal soetas endale auto, kindlat piiri on väga raske tõmmata. Ruumi meil on palju, küll ära mahutame :)
Tann 4 kuud 2 nädalat tagasi
Kas tulla võib ainult roostes autoga, nagu ürituse pealkirjas märgitud ( "Roostes 90-ndad"), või sobivad ka ilma roosteta autod?

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.