Asula sisene piirkiirus

jevlampi 6 kuud 2 nädalat tagasi
Praeguse haldusreformiga seoses on tekinud mõned küsimused ka seoses liiklusega. Teatavasti asula sisene piirkiirus on 50 km/h. On olemas ka teatud erandid, mis on eraldi liikluses välja toodud ( no näiteks Ihaste sild Tartus). Haldusreform on aga tekitamas mõned nn. hiidlinnad ( Eesti mastaape arvestades), nagu Pärnu linn, Paide linn, Narva-Jõesuu linn, Tartu linn, ka Haapsalu linn. Kuidas hakkab liikluskorraldus toimuma nendes? Kas üldise Liiklusseaduse muudatusega või eraldi märkide püstitamisega? Kes on kursis?
hsd 6 kuud 2 nädalat tagasi
Kiiruspiirang ei kehti asula piirist vaid vastavast liiklusmärgist.
mhm 6 kuud 2 nädalat tagasi
Nii et kui linnainime sõidab oma koduhoovist välja ja ei kohta tänavale väljasõidul piirkiiruse märki, siis kütab nii kuis jaksab?
hsd 6 kuud 2 nädalat tagasi
Jah, kui tema kodu ei asu asula liikluskorra märgi mõjualas.
Sa linnainimene sõida vahest ka linnast välja ja näed et teed läbivad asulaid ka nii, et ei pea isegi kiirust vähendama.
. 6 kuud 1 nädal tagasi
Ei saa hästi aru, et mismoodi muutuvad hiidlinnadeks Pärnu või Paide või teised eelmainitud linnad?
Punktile 6 kuud 1 nädal tagasi
Muutuvad nii, et näiteks Pärnuga liidetakse Audru, Paikuse ja Tõstamaa vald. Igatahes ei teki mitte omavalitsus nimega Pärnu vald, mille sees on siis linn ja külad jne, vaid kogu see suur ühinenud moodustis saab olema Pärnu linn kõigi oma metsade ja rabade ja linnasiseste küladega. Sellised linnad on siis Eestis.
Kaak 6 kuud 1 nädal tagasi
Kas sa oled samast klaasist rüübanud, kust Roman Baskin Kormoranide filmis?
. 6 kuud 1 nädal tagasi
No kui pärnakad nii tahavad teha, siis tehku. Aga üsna ebatõenäoline, et keegi paneb 50km kaugusele "linnast" 50 märgi. Liiklus jääb nii nagu oli, see ei sõltu haldusreformist.

2. Taotleda haldusreformi käigus Vabariigi Valitsuselt Audru valla, Paikuse valla ja Pärnu linna
haldusterritoriaalse korralduse muutmist ühinemise teel uueks kohaliku omavalitsuse üksuseks, mille
nimeks saab Pärnu linn.

pol.parnumaa.ee/content/editor/files/15.12.16%20P%C3%A4rnu%20(lepingu%20kinnitamine).pdf

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.