Mai lõpeb, juuni algab, aga mina sõidan ikka naastrehvidega

Rehv 8 kuud tagasi
Tegelikult sõidan mina suverehvidega ja seda juba 19. märtsist saadik. Aga vaadake ringi mõnes parklas või hoidke tänaval kõrvad lahti: näete või kuulete neid, kes nüüd, maikuu teisel poolel ikka veel naastrehvidega ringi krõbistavad. Oletan, et mõni veereb naastrehvidel veel juuniski. Huvitav, kuidas küll selline autojuht oma rehvivalikut põhjendab?
:( 8 kuud tagasi
Kellele, milleks? Põhjendada. Protestiks, et ajakirjanikud ei viitsi testida kevad- ja sügisrehve, samas tunnistavad nii suve- kui talverehvid kevad-sügisesel perioodil kõlbmatuiks, teeb naelakrõbistaja oma põhjendamata valiku.
Kehv 8 kuud tagasi
See teema on küll suhteliselt kohtlane !
Tähelepanek 8 kuud tagasi
Teema on igati asjalik. Nägin ka ise täna (21. mail) mitut naastrehvidega autot, kuigi sooja oli nagu kesksuvel.
Kehv 8 kuud tagasi
Pigem ikka "asjalik" ;-)
Nehv 8 kuud tagasi
Kas Kehv on üks neist, kes praegu naastrehvidega ringi sõidab?
Autojuht 7 kuud 2 nädalat tagasi
Ongi juuni kätte jõudnud, aga ikka sõidab veel naastrehvidega autosid. Oleks tõesti huvitav teada, kuidas sellise auto juht suvist naastrehvivalikut põhjendab.
Taksojuht 7 kuud 2 nädalat tagasi
Ilmselt kehva suusailmaga !
Mööduja 7 kuud 2 nädalat tagasi
Üks naastrehvidega sõiduauto seisis 1. juunil Tartus Edeni parklas. Lund ega jääd märgata polnud.
Mööduja'le 7 kuud 2 nädalat tagasi
Kui seisis,siis näiteks talvest saati ;-)
Pel Meen 7 kuud 2 nädalat tagasi
Täna Kuusikul hommik maapinnal -3 , nii et igati õigustatud ! Järsku on libe nagu veebruar , märts , aprill ?
Siim 7 kuud 2 nädalat tagasi
Täna, 4. juunil kuulsin Tartus Ihastes üht sõiduautot naastrehvidel klõbistamas.
☯Yin-Yang 7 kuud 2 nädalat tagasi
A mis teha? Olematu pikivahe, punase tule eiramine, kiiruse ületamine, suunatulede mittekasutamine, ette keeramine, parklamõlkimiselt pagemine, alko-narko joobes juhtimine, üksik naelamees juunis on tegelikult väike kartul.
nael 7 kuud 2 nädalat tagasi
Kuna kiiruskaamerad koguvad paremini "maksu" kui politeipatrullid, siis ongi viimaseid tunduvalt vähemaks jäänud.
Ja nii sõidavatki ringi naastude krõbinal või ülevaatuseta või joobes (üldjuhul ju hoiatatakse ette kui puhumisreidi teevad)
Informer 7 kuud 2 nädalat tagasi
Raha pole. Paljud on päris vaesed et rehve osta aga sõita on vaja. Fassaad on ilus aga selle taga võib olla palju probleeme.
Wojczek 7 kuud 2 nädalat tagasi
Eks siin on kõik seoses- suhtumine stiilis "mul ükskõik", ei taga inimesele ka korralikku töökohta ja sissetulekut ning sellest tekivad ka muud probleemid. Paljudel seda rahakest küll on, aga elamine ainult rahateenimise nimel jätab mõned muud asjad tahaplaanile. Aga ilmselt on üheks ühiseks nimetajaks just hoolimatus ja oskamatus või suutmatus oma elu korraldada.
:( 7 kuud 2 nädalat tagasi
Ja mis siis konkreetselt häirib? Jalakäijat häirib juba see, et auto olemas on. Kas häirib enda auto nigel heliisolatsioon, et vastutuleva auto naelakrobin sisse kostab? Ilukirjanduslikud rehvitestid pole suutnud välja tuua, millised on Eesti oludesse sobivad kevad-sügisrehvid, küll aga tõestatakse, et talverehvil pole pidamist soojemapoolse jaheda ilmaga ja suverehvil jahedapoolse jaheda ilmaga. Kuna Eestis on hallaöid karta kuni jaanipäevani, siis puhast suverehviilma ongi napilt kolm kuud. Eks seepärast on igamehe valik, kaua ta naelu all hoiab. Naelameeste lobby on niigi juba peaaegu eesmärgile jõudmas, et nael ei freesi rohkem, kui lamell või suverehv lihtsalt lohku vajutab.
Wojczek 7 kuud 2 nädalat tagasi
Häirib kasvõi see, et meil on seadus ja paljud vilistavad sellele. Mind häirivad ka teepeenral kus.jad, kes ei püüagi oma tegevust varjata. Ma ei kujuta ette sellist elu, et mind mitte miski ei häiri- s.tu kõnniteele, rögasta, ilasta, loobi rämspu igale poole (teepeenardel vedelevad tanklate kohvitopsikud, burgeripakendid)- kui inimesel on suhtumine, et teda miski ei häiri, siis on ta ilmselt ise üks neist ükskõiksetest. On olemas mingid käitumisreeglid, kirjutatud ja kirjutamata, on liiklusreeglid jne- need ei ole suvaliseks tõlgendamiseks. Ka naastrehvide tekitatud tolm on argument- on meil tolmu liiga vähe, et võiks juurde tekitada?
Eelmisele 7 kuud 2 nädalat tagasi
Sinu sugune keelaks metsloomadel ka kusemise ära!
Wojczek 7 kuud 2 nädalat tagasi
Õnneks metsloomad on targemad ja tegutsevad seal, kus nende intiimsemaid tegemisi teised pealt ei pea vahtima. "Sinu sugune" võiks vähekene kooliharidust saada ja õigekirja õppida, enne kui teisi osatama hakkab. Aga eks sinusugused need teepeenral kus.jad ongi.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.