Autoklaaside toonimine

mxm 4 aastat 10 kuud tagasi
Huvitaks, kus kohas Tallinnas tehakse kvaliteetsed autoklaaside kiletamist ehk soovitusi.Suvi tulemas ja tahaks lasta tagumised klaasid ära toonida, kuna laps ka koguaeg autos siis ei paistaks päike nii peale.Samas ei soovi ka vöga tumedat klaasi ehk sellist paraja tumedusega.
Undel 4 aastat 10 kuud tagasi
On korralik ja kvaliteetne töö firmalt "tumeklaas" olen ise kahel autol seal lasknud kiletada, ühekorra mustad klaasid ja teisel korral peegel rohelised (guantum) jätan kontakti ka 5165998 ja väääga rahul!
. 4 aastat 10 kuud tagasi
soovitan suht tumedaks (miski dark black vms) teha, sest heledamad variandid ei anna erilist efekti ja päike lõõskab ikkagi. ka auto välimus on sel juhul parem.
Kuzmits 4 aastat 10 kuud tagasi
Minumeelest on suht kole kui tagumine ring on "prügikoti must" ja alates esimestest küljeustest on tavaline klaas. Kontrast on liiga suur. Kiletamisel oleks mingi mõte kui esimesed küljeklaasid saaks ka toonida, kasvõi pool sellest, mis taga lubatud, aga Eestis on see keelatud. Kes lätis on käinud, see teab, mis ma mõtlen, seal on esimeste toonimine ka lubatud ja vot siis on tõesti asjal efekt! Seetõttu ei ole ka ühtegi oma autot veel tooninud, kuna tehase seades auto näeb märksa soliidsem välja, kui ainult tagaosa tooniga.
Aga see on puhtalt maitse küsimus.
. 4 aastat 10 kuud tagasi
tagaosa toonimine sobib rohkem universaalidele, kus juhist tahapoole jääb kaks aknaklaasi ja moodustub justkui eraldi ruum. veel parem tulemus on, kui ka auto on värvitoonilt tume. ja laste ja päikese osas on tume toon kõige parem variant- enda lastega küll kärutanud selgel suvepäeval ja sõltuvalt päikese asendist ja sõidusuunast on üks laps vahel ikka üsna pikalt päikese praadida.
jass 4 aastat 10 kuud tagasi
Vastupidi....tagurdamisel kasutan 90% peegleid ja mida tumedam seda mõnusam. Seest välja näed ikka ja päike ikkagist pressib läbi heledama kile sisse.Saab natsa julgemalt ka manti autos hoida. Eks see aastatega tulnud, algul heledamad, nyyd max mustad
:( 4 aastat 10 kuud tagasi
Minul jälle selline mure - kuidas jätta kaubikust sõiduauto muljet, milline töökoda kleebiks pirukakäru plekist külgedele nõrgalt toonitud aknaimitatsioone.
aju 4 aastat 10 kuud tagasi
joonista veekindla markeriga, saad mingid näod ka maalida nagu vaataks keegi välja.
aju 4 aastat 10 kuud tagasi
joonista veekindla markeriga, saad mingid näod ka maalida nagu vaataks keegi välja.
:( 4 aastat 10 kuud tagasi
ei julge ise joonistada, äkki mäkerdan üle ääre, aga tuli pakkumine: e3.zizu.ee/r/link/66facII6a5fc1d24II3e7cII5d35b3II6a5fc1d87II4
Pakkumise lõpuni 76 tundi 15 minutit
. 4 aastat 10 kuud tagasi
mmkoha 4 aastat 9 kuud tagasi
Üle-eelmisest postitusest kinni hakates sai klaasid toonitud Rollaris. Kiire, kvaliteetne, garantii tööle 2 aastat, hea hinnaga (kampaania soodustust kasutades).

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.