Päris maastikuautod

🤐 1 nädal 5 päeva tagasi
Jabur Länkari ülistamine käib jälle🤔
Kliirens 21,5cm. piltidelt selgelt näha,et põhjakaitsega veel madalamaks nikerdatud! Hind "räme kirves"🤑 ja ikka esimene koht☝️Tule Ansip appi🤡
Krusak 1 nädal 5 päeva tagasi
⬆ Kui ¥-i ei jagu aga autot tahaks küll.
🤐 1 nädal 5 päeva tagasi
Selle raha eest saab kaks sama võimekat(et mitte öelda võimekamat)autot☝️
Mait 1 nädal 5 päeva tagasi
Mul siin ametiautoks hilux, sumpasin siis 25-30 cm pehmes lumes käruga, vedasin raievõsa tee äärest välja, kurat sidur läks kärssama, pole ta nii vinge midagi kui promotakse. Noh ilma käruta siblib küll, aga selle papi eest lootsin tugevamat-rohkemat.
Soust 1 nädal 5 päeva tagasi
Uutest maasturitest kahtlemata LC kõige asjalikum. Kasutatuna osta mida tahes, kuigi LC ka kasutatuna väga võimekas maastur.
väike vend 1 nädal 4 päeva tagasi
Mait, sellise töö jaoks peab rehvi ka olema. Vedasin ise nädalavahetusel metsast palke välja. Lumi samamoodi 25-30cm sügav, lisaks auto taga trossi otsas korralik palk ning ei läinud midagi kuskilt kärssama ning enamus vedamised sain tehtud madalate pööretega ka. Aga sama rehviks on asfaltil räigelt undav mudaklots. Samas tuttava tavarehviga uus Forester undas isegi minu poolt ärasõtkutud lumes kõrgete pööretega, et vähegi liikuma saaks.

Testi tulemused ei üllatanud mind kuidagi. Landcruiser on selline keskmine eestlase maastur. Rexton neile, kes Landcruiserit ei jõua osta, Pajero puhul ma isegi ei tea, kes seda tahaks, kuigi ise võtaks pigem Pajero kui Landcruiseri. Ning Jeep on.. kui tahad suvel katuse ja usteta sõita, või autost mudakolli ehitada.

Hoopis enam üllatas mind maastikuautode dünaamika. 12-13 sekundit sajani!? Tõesti? Ma saan aru, et vana Patrol teeb 13-14 sekundit, aga Patrol oli ka vähe suurem ja robustsem. Kuid minu 20 aastat vana ameerika bensiinimaastur teeb 0-100 tsipa alla 10 sekundi, uued luksusmaasturid kohati alla 7 ja isegi alla 6 sekundi. Tahaks selles vallas ka arengut näha, on ju linn põhiline koht, kus need autod oma aega ikkagi veedavad.
ints 1 nädal 4 päeva tagasi
Nuuh päris maasturitest peaks siis veidi kallimad MB G ja Land Rover Discovery ka vast arvesse minema. Ja muidugi Suzuki Jimny, mille kolmas põlvkond oli 20 a tootmises ja alles praegu talle asendajast räägitakse - see loputaks kogu selle kamba maastikul ära nii et silm ka ei pilgu.
666 1 nädal 3 päeva tagasi
Mul hetkel taoline Jeep kasutada. Ei ole seal midagi meeldivat sellega igapäevases Tallinnas liigelda. Lärmab, edasi ei lähe, automaatkast on täiesti ??? ehk ei oska sealt midagi oodata (kas võtab pika mõtlemisaja pedaali vajutuse peale või liigub kohe), lisaks tagavedu koostöös veojõukontrolliga on ülimalt salakaval nii rohkes vihmas kui lume jääga. Lisaks lahtise nelikveoga ei taha masin üldse keerata. Mis me veel lukustatult räägime...
Kuigi jah, pool muda tänava rehv all. Kehval maastikul läheb tõesti igalt poolt läbi. Aga linnas on see masin selline, mille rooli vabal soovil minna ei taha.
LC on hea (eelmise põlve kogemus), aga no ei näe seal midagi nii erilist. Kallis auto, tõesti ronib, aga salongi osa ja kvaliteet on minu jaoks küsimärk sellise hinna juures.
Eelmine Rexton oli sarnane salakaval asi nagu Jeep, mitmeid kordi end talvel vallist leidnud. Uus tundub olevat väga hea.
Kogemus ka selle Mitsuga (2017). Kõik ilus ja tore, aga uimane, väga mürarikas ja kütust sööv vanakooli mootor, mis lisaks ka korralikult vibreerib. Lisaks üks miinus - taga istudes ei mahu varbad ka esiistme ääre alla, rääkimata tossudest. Seega kuhu tagaistuja oma jalad paneb? Keerab \ / stiilis laiali kuniks on selliselt risti - -
Jah, taolised asjad on head kehval teel ja kuskil mudas, aga need mis on head siin, annavad järgi asfaltil liigeldes.
LC püüab kuskile sinna vahele rihtida, pakkudes nii kõva hinda kui korralikku varustust, seega ei imesta, et antud artikkel LC ülistas.
ints 1 nädal 3 päeva tagasi
Arvestades et pikapite varustustase pidevalt üles ronib, siis nad pole ainult tööautod enam ja maasturina need on kindlasti täitsa arvestatavad tegijad. Mul on kogemus kahe eri põlvkonna Ford Rangeriga ja ei kurda: läheb edasi, püsib tee peal, ronib maastikul jne. Vead kah: tulenevalt suurest kandevõimest on tühjalt tagavedrustus väga puine ning kui lülitada nelikvedu siis see tähendab lukus jaotuskasti ja alajuhitavat sõitu. Pöörderaadius on ka rõvedalt suur. Muidu väga hea auto.
Indrek 1 nädal 2 päeva tagasi
Need kuue,seitsme sekundi nn maasturid on neile kelle jaoks on täielik offroad autobahnilt kruusateele maha pööramine ja kui seal teel veel viie setimeetrine kivike peaks olema siis see on ju täielik ekstreemsus.Tundub et Toyotal on täitsa savi sellest asfaldi maasturite maailmast ,nemad ajavad oma asja ja ehitavad autosid millega saab hakkama maastikul nii Siberis kui Aasias kui Aafrikas.15 aastat on LC mootorid olnud peaaegu ühe võimsusega aga see pole seganud müügiedu nautimast ,kusjuures ka Eestis.
ints 3 päeva 4 tundi tagasi
Huvitava nüansina - Portugalis toodab Toyota tänase päevani nende legendaarset offroaderit LC70. Paraku Euroopa turule mitte, saadavad sealt üle väina Aafrikasse need. Vot see on üks pommikindel masin, meie kodumaistel offroad võistlustel ka üks enimesinatud mudel, siin on nad küll ca 30+ aastat vanused juba.
Jaz 1 päev 20 tundi tagasi
Tegelikult on vanemaid mudeleid ka EU-s uuena liikumas, küll ainult erinevate riikide meretagustel aladel (saartel). Ilmselt seal siis lõdvemad keskkonnanõuded või mingi muu võimalus väljaspoole EU-d toodetavate sõidukite regamiseks. Iirimaal on näiteks homologiseeritud mitmed mootorrattad millede regamine meil siin on lootusetu etc.

Lisa postitus


© auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.