TELLIMISKAMPAANIA
Kampaania taust
TELLI AUTOLEHT ja kingime sulle põneva raamatu „100 sõitu“
Kõik uued Autolehe tellijad saavad kingituseks jaanuaris ilmuva autoentsüklopeedia sarja raamatu „100 sõitu“ 1. osa ning olemasolevate tellijate vahel loosime välja veel 200 raamatut!
Telli Autoleht, vajutades allolevale lingile või helistades telefonil 620 8810, ja osaled kampaanias! Saad postkasti paberajakirja ja ligipääsu Autolehe tasulisele sisule veebis.
Kampaania kestab 20.11.2020–31.01.2021 (kampaania tingimused).
kampaania tingimused

Pakkumine kehtib 12 kuu ja e-arve püsimakselepinguga tellimisel.
Autoleht 18.11.2020
Autoleht – Eesti suurim autoajakiri
Autoleht on üle 20 aasta toonud lugejateni põnevaid uudised automaailmast, testinud uusi ja kasutatud sõidukeid ning jaganud autoomanikele väärt nõu hoolduse ja liikluse teemadel. Eesti oma autoajakirjana kirjutame sõidukitest ja liiklusest just kohaliku autoomaniku silme läbi, võttes arvesse meie karmi kliimat, teeolusid ja tarbija ootusi. Peale testide tegemise ja kohalike teemade käsitlemise avaldame eksklusiivselt ka Euroopa suurima autoajakirja Auto Bild parimaid materjale. Telli Autoleht koju ja leiad vähemalt 49 korda aastas igal kolmapäeval postkastist ajakirja, kus ülevaade kõige olulisemast, mis autovaldkonnas toimub. Lisaks saab ajakirja tellija ligipääsu Autolehe tasulisele sisule veebis.
Autoentsüklopeedia „100 sõitu“ 1. osa
Autoentsüklopeedia „100 sõitu“ 1. osa
Jaanuari lõpus ilmuva raamatusarja uus köide toob lugejateni autoajaloo kuulsamate mudelite proovisõidud ja võrdlustestid. Autoentsüklopeedia „100 sõitu“ 1. osa võtab vaatluse alla 50 erinevate riikide ja ajastute autot Cadillacist Tšaikani ja Mercedesest Zaporožetsini.