Huvitav tegevus, mida sa auto juures naudid?

Smith 6 kuud 1 nädal tagasi
Mõtlesin, et siia võiks inimesed kirjutada mõned huvitavad võibolla ka teistsugused tegevused, mida nad autoga seoses enim naudivad, mis iganes asjad.

Nii huvitav, kui see ka ei ole, siis mina naudin autoga mõõdukaid käivitusraskusi, eriti talvel, tõsi pidevalt neid ei taha. Aga meeldivad sellised, mida suudan mõistliku aja jooksul või ka kiiresti lahendada. Nagu läbi olev eelsüüteküünal, umbes kütusefilter jne.
Eriti naudin aga krokodillidega teisele autole voolu andmist või võtmist ja siis käima saamist, kas kohe või mingi ajaga. Samuti naudin uue aku ostmist ja paigaldamist või muidu laadijaga laadimist ja käivitusfunktsiooni järgi panekut ja siis auto käima saamist. Tegevus on põnev igal aastaajal, aga kõige põnevam talvel. Naudin ka seda, kui mul on uus suur ja korralik aku peal ning ka täislaetud ning saan suure külmaga oma auto kenasti käima, kui teised siis probleemides on ja saan nad krokodillidega uhkelt käima aidata :)
Uusi rehve meeldib ka osta ja vaadata, kuidas need mu auto velgedele pannakse ja meeldib üldse poes uusi rehve ja akusid vaadata, kuigi ostan neid tihti netist pigem.
Sass 6 kuud 1 nädal tagasi
Ei oska kommenteerida - eks kõigile on tähtis, et auto töötaks hästi. Sügavaid tundeid ei ole auto vastu õnneks või kahjuks tekkinud.
K 6 kuud 1 nädal tagasi
Smith, sa peaksid siis mehaanikuks minema kuskile autotöökotta.

Mulle meeldib jälle ise oma autosid pesta...
smith 6 kuud 1 nädal tagasi
Ma remondin oma autosid ise ja vahel aitan kedagi akuga seoses
Carlos 6 kuud 1 nädal tagasi
Minul meeldib aidata inimesi kes on talvel lumme kinni jäänud! Teate kui hea on lülitada sisse aeglusti ja nautida kuidas tõeline 50/50 jaotusega nelikvedu toimetab ;-) Inimesed on tänulikud ja rõõmsad !!!
Smith 6 kuud 1 nädal tagasi
Jaa, maastur on selles osas lahe, tekib isu maasturi võimeid kasutada ja siis on lahe sedasi inimesi aidata. Ma hakkasin ka maasturitesse hoopis teistmoodi suhtuma, kui mind 3 maasturit aitasid, tõmbasid töökaubiku välja.
Samuti, kui nägin ,mida sõbra vana Suzuki Vitara suutis, vägev, kui hea oli paksus lumes sõita sellega, nii hästi läbis, eks kohev lumi oli ka ilmselt, aga sõiduauto oleks seal kinni olnud nagu nalja.
xD 6 kuud 1 nädal tagasi
Näiteks auto remondi puhul naudin seda, kui kõik poldid ja detailid ilma suurema peksmise, lõhkumise ja määrimiseta lahti tulevad.
Kaak 6 kuud 1 nädal tagasi
Minule meeldib auto puhul selline lihtne asi, nagu kiirendamine koha pealt. Ma ei pea silmas mitte võistlusi ega ka mõõduvõtte valgusfooride tagant. Lihtsalt tühjal teel vajuta gaas põhja ja naudi liikumist, kui sind istmesse surutakse. Praegusel autol leidsin ma ühel päeval juhendit lugedes launch control funktsiooni. Peale seda proovisin seda ettevaatlikult esimest korda. Uskumatu tunne oli , kerge peapööritus isegi hetkeks , kuna ei olnud harjunud sellise kiirendusega. Nüüd olen juba harjunud , aga tunne on ikkagi vapustav, kui koha pealt minema pühid.
. 6 kuud 1 nädal tagasi
mulle meeldib esimene lumi ja libedus, siis saab jälle juhioskused kapist välja otsida. edaspidi muidugi muutub tüütuks, sest seda loppa ja soppa on liiga palju. aga sõidetud ja remonditud juba aegade jooksul piisavalt, niiet autosõit ja auto omamine kohati tüütuks muutunud.
Muideks mul pole maastur (klassikalises mõttes),vaid Subaru XV (hunt lambanahas,sõiduauto kere, samas mehaanilise lülitusega aeglustiga manuaalkast + pidev 50/50 vedu + 22cm. põhja kõrgust!) Talvel hea rehviga nagu tank😉
Kaak 6 kuud 1 nädal tagasi
Ma ei saa päris aru sellest mõistest pidev vedu kasutamisest. Mul autol on sildade vahel torsen difriga 40/60 vedu, Ehk kui pöörad autoga , siis saavad esi ja taga sild erineva kiirusega pöörelda siiski , nagu vaja. Libedal saab sild täiega läbi libiseda mingi hetke . siis sekkub elektroonika ja jagab momendi ümber. Minu arust see ei ole pidev nelivedu. Näitena tegelik pidev vedu sildade vahel UAZ 469 peal. Kui kõval pinnasel pöörad autoga , siis ikka kuuled , et rattad libisevad hullult läbi. Minu arust pidevat nelikvedu väga ei ole tänapäeval. G mersul saab küll vajadusel seda luua, kui blokeerid keskmise difri.
Jah saavadki pöördel esi- ja tagarattad erineva kiirusega pöörelda,aga vaata kuumal asfaltil või kruusal neid jälgi mis maha jäävad,siis saad aru kui "vabalt"😉 Eriti kui rooli lõpuni välja pöörad👆
0000 6 kuud 1 nädal tagasi
Meeldib uusi juppe ja vidinaid autole osta, vahel mõni asi seisab tükk aega enne kui külge keeran, ostmise mõnu on isegi suurem:) Samuti kuskil kurvilisel libedal teel kimades on mõnus kui hea hooga saab terve kurvi täiusliku libisemisega läbitud, selline ühtlane ja ilus drift.
Luule 6 kuud 1 nädal tagasi
Mulle meeldib puutumata loodus. Meeldib olla noor. Ja oma autoga mul meeldib olla koos.
Luule'le 6 kuud 1 nädal tagasi
Luule on keskmiselt 69 aasta vanune (mediaanvanus on 70). Rõõm,et ennast noorena tunned ;-)))
tblatuning VW Passat 1998 6 kuud 1 nädal tagasi
Mulle meeldib teha oma autukesele tblatuuningut. Mõnus on Automaailmas ringi jalutada ja järjekordseid sobivaid asju osta: roolikantoss, istmekatted, istmesoojenduspadi, kõikide akende tuulesuunajad, kapotituulesuunaja, kojameeste ( kroom ) spoilerid, aknapesudüüsid kroom+LED, esitiibadele võltsõhuvoolurest, LED päevasõidutuled, kaugtuled Sirius, xenon pirnid Lampa, haiuim+ võltsantennid 2 tk katusele taha otsa, uksejooned + pagaasniku jooned nikkelliistuga, ees punased ja taga sinised porilapakad, 2 staatilise elektri riba taga maani, tagaspoiler originaal küll, peegli küljes on poksikindad ja täringud, mobiili ja topsihoidjad, armatuuri peale keskele sai orgunnitud ka minikohvikann + miniröster -- hea muva kohvi keeta ummikutes ja saia süüa, põrandavalgused sinised, LED pirnid salongis, riidepuud mõlema peatoe küljes, lõhnajulla õhuvõturestis, siis veel igasugu laadijad, kärukonksu kapsel, alla stangedesse külgedele oranzhid kabariidid+ tagastangele veokate sarvedega kabariidid ( valge pool ette suunaga ja punane suunaga taha), käigukanginupp kroom, pedaalikatted kroom, sportjalamatid, tagamised uksed tegin elektrikateks ümber, kaisupadjad tagaaknalauale, punane salongivalgus tagaosas istmete all ja peatugede juures. Ilukilnid ostsin mustad punaste triipudega.
. 6 kuud 1 nädal tagasi
ühest asjast pole ma siiani aru saanud- mis otstarvet need täringud seal peegli küljes täidavad- kas niisama vaatevälja piiramiseks või on neil ka sügavam tähendus?
Jaan 6 kuud 1 nädal tagasi
Meie seas on ikka hirmutav kogus perverte
nael 6 kuud 1 nädal tagasi
Kahtlustan et need täringud näitavad mingisse gruppi/gängi kuuluvust.
Enimlevinud gängitunnus on see kartulimardika lint peegli küljes.
Aga miks paljud neid erivärvilisi jõulukuuski ka muul ajal kui detsembris peegli küljes hoivad, mina aru ei saa. Õnneks on neid ka vähemakls jäänud
Smith 1 kuu 3 nädalat tagasi
Mulle meeldivad autoakud, eriti veel suured autoakud :) Lisaks muule, mis kirjutasin.

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.