Talverehvid juba all

Lugeja 1 kuu tagasi
16. oktoobril lasin autole lamellrehvid alla panna. Nii ei tule tali ootamatult ega pea rehvivahetusjärjekordade pärast muretsema. Ja ütle, mis sa ütled, aga märksa mõnusam on pärast suverehve pehmetel lamellrehvidel veereda.
Teadja mees 1 kuu tagasi
Ilmselt on mõnus olla ka peale mitud pudelit siidrit või õlut, aga ma ei tule seda siia reklaamima.
Olen ikka öelnud, et lamelliinimesed on tihti nagu usuinimesed või taimetoitlased, eelkõige just taimetoitlased.
Igal küljel pressivad seda peale, ülistavad seda ja tihti teevad paljud taimetoitlased liha söömist maha.
Mis sellest, et tegelikult on inimesel vaja liha süüa, nagu on ka meie kliimas naastrehve vaja ja ei tasuks naastrehvide kohta halba välja mõelda ega lamellrehvide kohta head väljamõelda, mida nad jääl naastrehvi vastu ei suuda.
Teadja mees 1 kuu tagasi
Te peate ikka lõpuks aru saama, et füüsikaseaduste vastu ei saa ja kui tekib must jää siis kõik pensionärid ja rullnokad on oma vanade kulunud lamellidega kohe kraavis. See on ohtlik nii endale kui teistele.
Panfilov 1 kuu tagasi
Miks sa Teadja mees korrutad siin oma mantrat! Kas hakkad usku kaotama? Inimene sõidab lamelliga ja on rahul, pole vaja ise see vegan olla, kes teisi oma usku üritab pöörata! Pisut demagoogiline on siia füüsikaseadused sisse tuua, muidugi need kehtivad, nii nagu naastrehvi puhul, nii ka lamelli puhul.
Sõnaga - pane oma masinale naastud alla ja sõida ning parafraseerides nalajamehi, "ära mölise!"
Alar 1 kuu tagasi
+1 Panfilovile
ben z car 1 kuu tagasi
Mina panin ka juba naelad alla , lubab ju juba varsti miinuseid ja lörtsi . Palju kindlam tunne .
Alar'ile 1 kuu tagasi
Jah ega Panfilovile üle +1'e sellise möla eest välja ei venita ;-)) "Kirjand" millele võiks 3- panna peaks ikka tiba asjalikum olema !
worldwarZ 1 kuu tagasi
Läheb vist see reede rehvivahetuseks.
Nojah 1 kuu tagasi
Talvekad õnneks teistel velgedel, panen ise vajalikul hetkel alla. Hetkel eksperimendiks lamellid talvevelgedel, aga kui ikka laustalve peaks tulema, siis naelad ka ootel!
Ohoo 1 kuu tagasi
Sul siis lausa 3 jooksu rattaid!?
ert 1 kuu tagasi
Eks need talverehvid ole suve läbi all olnud. Garaažis. Vaja ainult puhkaja suveauto vastu välja vahetada.
Nojah 1 kuu tagasi
Veljed on ikka kahed, suve ja talve, aga talverehve on nii naelad kui lamellid. Nael-lamell vahetuseks tuleb ikka töökotta minna, viimastel aastatel lihtsalt prooviks lamellid all ja naelad riiulis.
Aulemb 1 kuu tagasi
Huvitav, milline siis tulemus on, kui rehvisegusse veidi keemiaseaduseid sisse segada?
Ehk siis küsimus suurele ringile: Mis seadused kehtivad musta jää korral, kui lihtsat lamellirehvi tooret keemia abil rikastada?
Teadja mees 1 kuu tagasi
Panfilov ma pole keelanud lamellrehve, aga kas sa mõelda ei oska? Kas sul on arusaamisega raskusi?
Ma ütlesin, et mind häirib selline lamellide kuulutamine ja pealesurumine, nagu see teema siin on.
Teod ja mees 1 kuu tagasi
Vabandan väljendi pärast aga mine ulu naastrehvide teemas, praegu tuled Sina siia oma eelistust peale suruma. Esimene post oli lihtsalt konstateering et lamell on parem suverehvist praegu, naastrehvi poolt ega vastu polnud sõnagi. Teine post,Sinu oma, oli juba halvustav ja peale suruv.
Ma tean küll et Sa minu arvamusega ei lepi aga proovi kuidagi hakkama saada.
Jaz 1 kuu tagasi
Mul on kah 3 jooksu rattaid, mitte et oleksin niiväga neid endale tahtnud-plaaninud osta aga auto vahetusega lihtsalt juhtus et tekkisid ühed "liigsed talvekad". Nüüd on mitu aastat juba suvekad-lamellid-naelad kasutusel. Ega ma neid kõiki igal aastal kasutanud ole, eelmine olematu talv sai ikka ainult lamelliga läbi. Kuna olemas on ja endal töökoda ka kus need alla kruttida siis saab vastavalt ilmale tegutseda.Hetkel veel suvekad all, kui kisub talveks siis lamellid alla ja kui talv tõesti ka tuleb (maakodu lähedased teed ikka puhta jää-lumi mitte asfalt) siis saavad naelad ka sõita. Asja miinuskülg on see et ei jõua neid talverehve kuidagi loomuliku lõpuni sõita, jäävad enne vanaks. See aeg lihtsalt möödas kui palju sõita vaja oli, nüüd ainult paarkümmend tuhat aastas ja rehve eriti ei kulu.
Sõitja 5 päeva 1 tund tagasi
Kas mõni autojuht proovib suverehvidega sõita nii kaua, kui seadus vähegi lubab ehk novembri lõpuni? Lihtsalt oleks huvitav lugeda, et miks selline juht püüab suverehvidel nii kaua veereda?
Superb 4 päeva tagasi
Krt oma nooruses 20+3 aastat tagasi sai siksiga talvel suvekatega hakkama,kui kinni jäid,siis esimene sisse ja ise väljast lükkama:) Nüüdsel ajal talvekad saadaval,õige mees omab topelt velgi,kui vaja,siis vahetad ise,pole vajadust kuskil järjekorras passida.
._ 3 päeva 21 tundi tagasi
Keegi noorem keskealine on omale superbi ostnud ja nii pöördes sellest, et isegi kasutajanimi on superb. Oh sind tõusikukest küll...
Superb 3 päeva 3 tundi tagasi
Vabandust,olen vist tõesti tõusikuke. Pean endale tagasihoidlikuma kasutajanime valima,kas mingi kirjavahemärgi või veel parem-võtan tühiku,siis ei häiri kedagi! Igatahes asjalik ja sõbralik foorum siin,kõik suudavad teemas püsida!

Lisa postitus

©auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.