Auto salongipuhastus

Mina 1 kuu 3 nädalat tagasi
Kuidas foorumi kasutajad auto salongi koristavad? Kas ise või lasevad teistel selle töö ära teha.
Mina siiani olen ise koristanud.
Siiani olen kasutanud iseteeninduse tolmuimejaid, mis küll võtavad suurema mustuse ära aga samas mingit puru ära ei võtta, kas tolmuimeja vilets või tuleb mul kasutada selleks teisi meetmeid!?
Ülejäänu salongi pesu käib spets lapiga (vähemalt prismas ostetud lappidel on nii kirjas), suuremad pinnad saab puhtamaks küll aga raskusi tekib kohtades kuhu nii lihtsalt ligi ei pääse (nupude ümbrus nt)
Oleks huvitav kuulda kui põhjalikult teised salongi puhastavad?
Nina 1 kuu 3 nädalat tagasi
Sittan võimalikult vähe,siis on vähem koristamist👆
. 1 kuu 3 nädalat tagasi
Miks selline mõttetu teema? Igaüks koristab vastavalt oma puhtusevajadusele ja kriteeriumitele. Mõni koristab kord aastas, st kallab saasta põrandamattidelt kaubandusekeskuse parkimisplatsile, teine nühib iga nädalavahetus olematuid tolmukübemeid armatuurilt ja istmetelt.
Sina 1 kuu 3 nädalat tagasi
Käin 3 - 4 nädala tagant tolmuimejaga auto üle, porimatid tõstan välja ning pesen puhtaks. Mingeid spets salongipuhastus lappe - vahendeid väga kasutanud pole. Kasutan tavalist kodukasutusse jms mõeldud akende klaasipesu vett ning ning lappi millega siis plast ning muud pinnad üle käin. Saab puhtaks küll.
nael 1 kuu 3 nädalat tagasi
Mina lasen autopesula inimestel selle salongi puhastuse teha.
Miks ise ei tee - pole viitsimist
Lisaks arvan et kui endale osta kõik need erinevate pindade puhastusained ja lapid jms, siis selle summa eest saan mitu aastat maksta teenuse eest
Andres 1 kuu 2 nädalat tagasi
1. paberid , karbid, pudelid , purgid , riided jne. autost välja
2. matid välja , raputad puhtaks (kummimatid) ei kasuta tekstiilmatte, vajadusel pesu.
3. tolmuimejaga millel on harjastega otsik min 5mm (sellepärast, et see kakub nuppude vahelt ka puru ära ja samas ei kriibi pindasid), armatuuri , istmed , uksed , põrand vajadusel ka matid
4.niiske lapiga pinnad, kui väga niiske siis kuivaga kohe järgi muidu jääb laiguline ( beebilapid parimad oma hinnas 70 -100 tk pakis )
5.klaasid lapiga mis ikka mõeldud klaasidel aga kindlasti kuiva lapiga kohe järgi.

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.