BI-LED tuled

Ats 4 kuud tagasi
Kuidas olete rahul nt. Toyota Avensise Bi-LED esituledega või kogemus mõne muu autotootja LED lähi- ja/ või kaugtuledega? Võrdlusmomenti Xenoni ja halogeeniga?!
Kaak 4 kuud tagasi
On kogemus VW Passatiga. Tegin proovisõitu ja tundusid veidi lahjemad kui xenonid mu oma autol. Hiljem müüja ütles , et selle autol oli lahjem versioon , ma ei mäleta neid luumeneid , aga vahe oli päris suur nn. kangemaga mis Passatil saadaval. Kõige paremad on Mercedesel, 84 LED 3 reas, vastutuleva auto korral lülitab siis neid vastavalt välja.
Ain1232 4 kuud tagasi
Nädal aega leaned koos Insigniaga. Öid enam ei eksisteeri. Koguaeg on valge.
Villu 2 kuud 3 nädalat tagasi
Huvitav miks vanematel markidel on led tuled keelatud kuid uuematel mitte?? Kas vanemad autod pimestavad rohkem ???
Sass 2 kuud 3 nädalat tagasi
Mõtlesin tehase originaale. Lähi-ja kaugtuled.
TM 2 kuud 3 nädalat tagasi
Mul on RAV4 hübriid bi-led tuledega. Valgustavad küll kiiduväärselt. Võrdlusmoment on olemas CR-Vga, mis aastast 2014 ja bi-ksenoon tuledega. Lähitulede valgusvihk on neil suht sarnane, natuke LEDi kasuks. Kaugtuled on RAVil LEDId ja võrreldamatult kirkamad kui ksenoonid. Kuna sõidan tihti pimedatel kõrvalteedel, siis lasen ilmselt autole paigaldada ka LED lisakaugtuled (Lazer, neid saab ka Toyota esindustest ja valgustavad kogu raha eest) Halongeenidega ei hakka võrdlema, kuigi 2007 CR-v halongeenide ja lisakaugtuledega ajas ka asja kenasti ära. Pidev pirnide vahetamine oli tüütu- kord aastas kippusid läbi põlema ja siis oli ühesilmne kõige pimedamal ajal vales kohas :) Uut autot ostes soovitan igal juhul LEDe

Lisa postitus

©auto24 AS. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.