Milliseid kanistreid kasutate? Metallist või plastikust?

chek 6 kuud 1 nädal tagasi
Mul praegu masinas 5-liitrine plastikust kanister, mis leidnud suht vähe kasutust, kuid nii igaks juhuks lamab. Aga äkki on mõtet muretseda metallist?
. 6 kuud 1 nädal tagasi
miks?
khek 6 kuud 1 nädal tagasi
Muruniidukile vaja kütust tuua ja tankida suvel ja lumepuhurile talvel !
Juri 6 kuud 1 nädal tagasi
Mina kasutan plastikust 5-liitrist klaasipesuvedeliku kankut ja pole miskit halba juhtunud!
. 6 kuud 1 nädal tagasi
kui selleks otstarbeks, siis pole vahet. võimaliku staatilise elektri laed nagunii maha juba kanistrit kätte võttes kui jalad vastu maad on.
q 6 kuud 1 nädal tagasi
Varem olid mitmes tanklas kirjad, et plastikkanistrisse nad kütust ei tangi. Nüüd pole sellist keeldu enam nagu kohanud.
Mari 6 kuud 1 nädal tagasi
Ega tänapäeval kanistril muud otstarvet polegi!
taurus 6 kuud 1 nädal tagasi
Mina kasutan enda tankimiseks 2L kanget tauruse humalajooki plastikust pudelist ja probleemi pole olnud, et peaksin metalli peale üle minema. Metall kallim kah.
qq 4 kuud 1 nädal tagasi
Tegelikult tänapäevased spetsiaalselt kütuse hoidmiseks tehtud plastkanistrid täidavad kõiki euroliidu norme, seepärast pole nende kasutamisel piiranguid.
Kanala direktor 4 kuud 1 nädal tagasi
Olen kuulnud lugusid, kus plastikkanistriga on põlema läinud.
Ise olen ka klaasipesu oma kasutanud, põlema pole läinud, aga ei ole kindel, kas see mõistlik on.
Kanala direktor 4 kuud 1 nädal tagasi
Meenutaks veel asjaolu, et youtubes on videosid, kus inimene puudutab kütusetankuri otsa või midagi paagi juures tankides ning bensiin süttib põlema.
Ehk siis staatilise elektri teema.
väike vend 4 kuud tagasi
Olen aastaid kasutanud nõukaaegseid 20liitriseid metallkanistreid ning vahel harva ka kaasaegset plastikkanistrit. Probleeme pole kummagagi olnud, kuid eelistan metallkanistrit, nii muruniiduki tankimiseks, kui ka autos kaasavedamiseks.
Vanem õde 4 kuud tagasi
Kas 20 liitrise kanistriga natuke eba ei ole muruniidukile bena kallata ?
Urrr 3 kuud 4 nädalat tagasi
No see küll nüüd kellegi asi pole kui suurest kanistrist enda muruniidukile kütet kallab...
:( 3 kuud 4 nädalat tagasi
Saab korraga nii tangitud kui pestud, kui läheb õnneks, ka suuremat sorti jaanituld.
Vanem õde 3 kuud 4 nädalat tagasi
Ega keegi ei keela ,jutt oli mugavusest !
Samas keegi ei ole öelnud ,et elu peab kerge olema ;-)
vikrt 3 kuud 3 nädalat tagasi
Kõige mugavam on bena otse kaltsule lasta,
Ja muru pole üldse mõtet niita,tuleb sõbrad külla kutsuda ja muru korralikult ära tallata..

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.