Milliseid kanistreid kasutate? Metallist või plastikust?

chek 2 kuud tagasi
Mul praegu masinas 5-liitrine plastikust kanister, mis leidnud suht vähe kasutust, kuid nii igaks juhuks lamab. Aga äkki on mõtet muretseda metallist?
. 2 kuud tagasi
miks?
khek 2 kuud tagasi
Muruniidukile vaja kütust tuua ja tankida suvel ja lumepuhurile talvel !
Juri 2 kuud tagasi
Mina kasutan plastikust 5-liitrist klaasipesuvedeliku kankut ja pole miskit halba juhtunud!
. 2 kuud tagasi
kui selleks otstarbeks, siis pole vahet. võimaliku staatilise elektri laed nagunii maha juba kanistrit kätte võttes kui jalad vastu maad on.
q 2 kuud tagasi
Varem olid mitmes tanklas kirjad, et plastikkanistrisse nad kütust ei tangi. Nüüd pole sellist keeldu enam nagu kohanud.
Mari 2 kuud tagasi
Ega tänapäeval kanistril muud otstarvet polegi!
taurus 2 kuud tagasi
Mina kasutan enda tankimiseks 2L kanget tauruse humalajooki plastikust pudelist ja probleemi pole olnud, et peaksin metalli peale üle minema. Metall kallim kah.
qq 6 päeva 13 tundi tagasi
Tegelikult tänapäevased spetsiaalselt kütuse hoidmiseks tehtud plastkanistrid täidavad kõiki euroliidu norme, seepärast pole nende kasutamisel piiranguid.
Kanala direktor 5 päeva 14 tundi tagasi
Olen kuulnud lugusid, kus plastikkanistriga on põlema läinud.
Ise olen ka klaasipesu oma kasutanud, põlema pole läinud, aga ei ole kindel, kas see mõistlik on.
Kanala direktor 5 päeva 14 tundi tagasi
Meenutaks veel asjaolu, et youtubes on videosid, kus inimene puudutab kütusetankuri otsa või midagi paagi juures tankides ning bensiin süttib põlema.
Ehk siis staatilise elektri teema.
väike vend 1 päev 11 tundi tagasi
Olen aastaid kasutanud nõukaaegseid 20liitriseid metallkanistreid ning vahel harva ka kaasaegset plastikkanistrit. Probleeme pole kummagagi olnud, kuid eelistan metallkanistrit, nii muruniiduki tankimiseks, kui ka autos kaasavedamiseks.
Vanem õde 1 päev 3 tundi tagasi
Kas 20 liitrise kanistriga natuke eba ei ole muruniidukile bena kallata ?

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.