Millist rehvipoodi eelistate?

Rehv 2 aastat 2 kuud tagasi
Palun arvamusi, millist rehvipoodi eelistate ja miks just seda. Oodatud on hinnangud nii netikaupluste kui klassikaliste äride kohta. Ka konkreetset kriitikat loeks huviga.
Tahmarõngas 2 aastat 2 kuud tagasi
Hea kogemus REHVID24 :-)
pets 2 aastat 2 kuud tagasi
Ise olen kasutanud aastaid reifendirekt.co.ee ja olen väga rahul. Keskmisest odavamate hinndade ja kiire kauba kohale toimetamise pärast eelistan just seda firmat.
to pets 2 aastat 2 kuud tagasi
Keskmisest odavamad hinnad millega võrreldes? Too ka mõni näide. Eestis juba ammu odavamad rehvid kui seal poes. Kui sa just muidugi mingeid 19 tolliseid silmas ei pea.
volli 2 aastat 2 kuud tagasi
Kumm.ee

Hinnad soodsad ja neil on lisaks netipoele ka töökoda kus rehvid alla panna.
väike vend 2 aastat 2 kuud tagasi
Ma eelistan seda rehvipoodi, mis mulle sobivaid rehve kõige odavamalt pakub. Ega seal muud ei olegi. Eelmisele autole tellisin ka rehvid24.ee-st päris mitu rehvi (vist 6 kokku). Praegusele maasturile ostsin talvenaelad Pit-Stopist ning suvel ostsin 2 kasutatud rehvi ka rattad24.ee-st ja lasin nende Vesse töökojas alla panna. Rehvivahetusel sügisel nägin Viimsi Kummiproffi töökojas esimest korda, kuidas tõesti rattapolte käsitsi ja momentvõtmega üle pingutatakse. Varem on igal pool lihtsalt suruõhuga lastud. Hetkel suverehvidki Drews Autost tellimisel, kuna sealt tuleb soovitud rehv soovitud mõõdus parima hinnaga kätte.
Kumm 2 aastat 2 kuud tagasi
Kas on's kellelgi kogemusi olnud firmaga reff.ee?
Kärbes 2 aastat 2 kuud tagasi
Viimased 3 jooksu võtnud Reff'st ja igati rahul. Kulleriga üldiselt juba järgmine päev ukse taga
Madis 2 aastat 2 kuud tagasi
Mina olen korduvalt ostnud kumm.ee-st, sest on olnud väga hea hinnaga soodukad. Sealt ostes oli ka vahetus kohapeal odavam. Suhtlemine oli eesti keeles ja sõbralik. Asukoht hea.
Pluss 2 aastat 2 kuud tagasi
Ostsin rehvidpluss.com. Kiiresti saabusid kohale, hind oli parim, mis leidsin, rehvid ise vaid mõni kuu tagasi toodetud. OK!
kommar 2 aastat 2 kuud tagasi
Ostsin tänavu rehvid rehvidpluss.com poest. Saabusid kiiresti, olid vaid mõni kuu tagasi toodetud, kõik OK. Soovitan.
M 2 aastat 2 kuud tagasi
Ostsin ka oma uued suvekad just mõned päevad tagasi www.rehvidpluss.com poest. Hind oli teistega võrreldes kõige soodsam antud rehvimudelil. Kuigi arve kinnitus mail tuli umbes päev hiljem ning rehvid ise jõudsid kohale järgmise päeva pärastlõunal.
väike vend 2 aastat 2 kuud tagasi
Drews Autole võib punkti kirja panna. Suured mudarehvid suveks käes.
Sidorov 2 aastat 1 kuu tagasi
Käisin spetsiaalselt kõik eespoolnimetatud saidid läbi. Nii nagu juba väga mitmendat korda suutis parimat hinda parimale kvaliteedile pakkuda jätkuvalt kumm.ee
Mis nende saladus on, ma ei tea.
Koršakov 2 aastat 1 kuu tagasi
Kumm.ee ja Rehvid 24 on täitsa ühte auku hindadega,just võrdlesin!
:( 2 aastat 1 kuu tagasi
Ajakiri punnitas mis punnitas, avas ja sulges ning jälle avas rehviküsitlust kuni viimaks on saamas soovitud tulemust -- 40:40 testitulemuste ja hinna võrdlus, kusjuures veel eile õhtul oli 38:42 hinna kasuks ja algas see küsitlus masendaval testitulemuste kahjuks.
. 2 aastat 1 kuu tagasi
suvekate puhul vaatan vaid hinda (aga ka mitte kõige odavamat) ja üldjuhul ostan tuntud tootjate odavtoote a la kormoran vms. ühel autol hakkab juba neljas suvi minema paduhiinakatega, ls. hetkel ca 30 000km ja ei ühtegi probleemi siiani. mustrit alles ca 5mm. ehk siis suvel sõitmiseks pole rehvivalik minu jaoks nii kriitilise tähtsusega kui talvel, talveks vaatan siiski tuntumate tootjate testides osalenud kaupa, aga juba pikemalt olen goodyeari peale pidama jäänud- mõistlik hind ja üle keskmise pidamine.
Ants 2 aastat tagasi
Pole veel otsust teinud aga tundub , et kõige suurem valik ja parimad hinnad on vist www.rehvid365.ee/ veebipoel, seekord ostan arvatavalt sealt kui palk laekub.
Peeter 1 aasta 6 kuud tagasi
Olen vaadanud samuti erinevaid firmasi, kui googlisse toksida"rehvid", siis tuleb ealt neid mustmiljon, kõiki läbi vaadata ei viitsigi: silma on jäänud sellised firmad rehvid24,rehvidpluss,kumm.ee, see viimane pakub ka rehvivahetus -25%, kui ostad rehvid. Seda olen ka vaadanud, kas keegi lisateenust ka pakkub..keegi pakkus ka tasuta rehvivahetust kui rehvid ostad, aga ma ei mäleta mis firma see oli..ei suuda leida seda firmat enam ja siis on veel www.rehvitakso.ee, kus rehvivahetus -50% ja palju tooted odavamad kui r24 s ja mujal.
PPP 1 aasta 6 kuud tagasi
Ma nüüd viimast jooksu suvekaid ja naelu ostes olen enam vähem kõikidele rehvimüüjatele hinnapäringu teinud ja tuntud brändide rehvidele on teinud parima pakkumise mõlemal korral grip.ee, mis muidu põhiliselt vist müüb tsiklirehve. Mingil kombel on neil õnnestunud aga ka sõiduatutorehvidele ülihea pakkumine teha. Ka teised (reff.ee, kumm.ee, rattad24.ee jne jne) teevad konkreetse päringu puhul parema hinna, kui on e-poes või kodulehel. Seega mina soovitan alati hinda e-kirja teel küsida.

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.