Autoklaaside toonimine

AutorVanus

mxm3 aastat 11 kuud tagasi

Huvitaks, kus kohas Tallinnas tehakse kvaliteetsed autoklaaside kiletamist ehk soovitusi.Suvi tulemas ja tahaks lasta tagumised klaasid ära toonida, kuna laps ka koguaeg autos siis ei paistaks päike nii peale.Samas ei soovi ka vöga tumedat klaasi ehk sellist paraja tumedusega.

Undel3 aastat 11 kuud tagasi

On korralik ja kvaliteetne töö firmalt "tumeklaas" olen ise kahel autol seal lasknud kiletada, ühekorra mustad klaasid ja teisel korral peegel rohelised (guantum) jätan kontakti ka 5165998 ja väääga rahul!

.3 aastat 11 kuud tagasi

soovitan suht tumedaks (miski dark black vms) teha, sest heledamad variandid ei anna erilist efekti ja päike lõõskab ikkagi. ka auto välimus on sel juhul parem.

Kuzmits3 aastat 11 kuud tagasi

Minumeelest on suht kole kui tagumine ring on "prügikoti must" ja alates esimestest küljeustest on tavaline klaas. Kontrast on liiga suur. Kiletamisel oleks mingi mõte kui esimesed küljeklaasid saaks ka toonida, kasvõi pool sellest, mis taga lubatud, aga Eestis on see keelatud. Kes lätis on käinud, see teab, mis ma mõtlen, seal on esimeste toonimine ka lubatud ja vot siis on tõesti asjal efekt! Seetõttu ei ole ka ühtegi oma autot veel tooninud, kuna tehase seades auto näeb märksa soliidsem välja, kui ainult tagaosa tooniga.
Aga see on puhtalt maitse küsimus.

.3 aastat 11 kuud tagasi

tagaosa toonimine sobib rohkem universaalidele, kus juhist tahapoole jääb kaks aknaklaasi ja moodustub justkui eraldi ruum. veel parem tulemus on, kui ka auto on värvitoonilt tume. ja laste ja päikese osas on tume toon kõige parem variant- enda lastega küll kärutanud selgel suvepäeval ja sõltuvalt päikese asendist ja sõidusuunast on üks laps vahel ikka üsna pikalt päikese praadida.

jass3 aastat 11 kuud tagasi

Vastupidi....tagurdamisel kasutan 90% peegleid ja mida tumedam seda mõnusam. Seest välja näed ikka ja päike ikkagist pressib läbi heledama kile sisse.Saab natsa julgemalt ka manti autos hoida. Eks see aastatega tulnud, algul heledamad, nyyd max mustad

:(3 aastat 11 kuud tagasi

Minul jälle selline mure - kuidas jätta kaubikust sõiduauto muljet, milline töökoda kleebiks pirukakäru plekist külgedele nõrgalt toonitud aknaimitatsioone.

aju3 aastat 11 kuud tagasi

joonista veekindla markeriga, saad mingid näod ka maalida nagu vaataks keegi välja.

aju3 aastat 11 kuud tagasi

joonista veekindla markeriga, saad mingid näod ka maalida nagu vaataks keegi välja.

:(3 aastat 11 kuud tagasi

ei julge ise joonistada, äkki mäkerdan üle ääre, aga tuli pakkumine: e3.zizu.ee/r/link/66facII6a5fc1d24II3e7cII5d35b3II6a5fc1d87II4
Pakkumise lõpuni 76 tundi 15 minutit

.3 aastat 11 kuud tagasi

www.solarsolutions.ee/pages/et/avaleht.php

mmkoha3 aastat 11 kuud tagasi

Üle-eelmisest postitusest kinni hakates sai klaasid toonitud Rollaris. Kiire, kvaliteetne, garantii tööle 2 aastat, hea hinnaga (kampaania soodustust kasutades).

1

Lisa postitus