aare autod või kus saaks järelmaksuga autot osta

12

AutorVanus

Inimene2 aastat 9 kuud tagasi

Foorumites surfates kirutakse seda müügikohta, kas keegi on sealt saanud normaalse auto (ei ole petta saanud)
Kiikasin ka sinna müügiplatsile kuna oleks vaja mingit autot võlgu osta (töökoha vahetus ei luba pangaga koostööd teha)
Aga kui loen foorumeid siis hästi ei julge osta eriti veel siis kuna pole autode tehnilise poole pealt kõige teravam pliiats.
Või äkki keegi oskab soovitada kus või kuidas oleks võimalik osta auto järelmaksuga? Hästi ei tahaks oodata poolt aastat kui pangaga koostöö laabub, ideaalis oleks see loomulikult Volvo aga hetkel pean paindlikum olema :(

.2 aastat 9 kuud tagasi

kulla inimene- kui auto maksab seal 800 euri, siis järelikult platsile veeretatakse ta max 500 euri eest (vaheltkasu peab ju ka teenima)- kas tõesti arvad, et selle raha eest saad normaalse masina? ei iial. võid ju sealt läbi astuda, aga võta üks teravam pliiats asjatundjama inimese näol kaasa ning uuri, kas ehk leidub seal mõni pikemalt kehtiva ülevaatusega masin, millel õliloiku all ei ole, klaasid terved ning kere ei koosne vaid roostest ja millega ehk järgmise suveni sõita kannatab.

Inimene2 aastat 9 kuud tagasi

Ega ma hästi ei usu jah, et sealt midagi saab ennem saab eraisiku käest 800€ eest. Kas see äri püsib siis siiani tänu lollikestele püsti? Tegutseb vist aastaid?

...2 aastat 9 kuud tagasi

www.elu24.ee/424602/vosareporter-autoostja-komistas-jubeda-romu-otsa/ , kui jutt samast kohast siis hoiaksin parem eemale, tundub kahtlane ...

mees2 aastat 9 kuud tagasi

aareauto platsilt kui osta järelmaksuga siis on iga auto hind al 1200 eurot samas seal kohapeal neid masinadi autodeks nimetada eisaa

inimene2 aastat 9 kuud tagasi

huvi pärast tegin päringu ja sain vastuseks midagi säärast

Tehnilise poole pealt on auto igati sõitev ja töötav, käigud,sidur,pidurid,mootor on korras. Kerel esineb pindmist roostet. Järelmaksuga ostes saame teha Teile auto hinnaks 980 eurot

Nagu arvata võis julgustas mind autot autot salt ostma ainult üks isik ja see ole arvatavasti Aare aare autost :D

Kas keeegi teab kedagi kes on ostnud endale sõiduki eelmainitud kohast?
Oleks huvitav teada kuidas tema autol läheb? :D

Lenin Poolas2 aastat 9 kuud tagasi

Tean paari inimest Eesti kagunurgast, kes on ostnud Aare autost, kuid nemad on kasutanud üht äärmiselt iseäralikku skeemi: kuna selles maanurgas on pähe võetud, et ainus sõidetav auto on Audi, siis vahendajad toovad Leedust soovitud autod, aga kuna hind väljaostuks on kõrge - ikkagi nõudlus suur, siis ostetakse läbi Aare auto. Olen näinud ühte tellimise peale A4 sedaani ninast ja universaali tagaosast kokkukeevitatud värdjat, mis tehtud spetsiaalselt Venemaa vahel süstimiseks, kuid kindlasyi polnud see seotud Aare autoga. Mul pole mingit alust arvata, et ülalnimetatud firma autod millegi poolest erilised on, lihtsalt selline on firma turunišš.
Aga ega sa ju autole peale kirjuta, et sõidad just 1000-eurose autoga, sama asja ajab ära ka 4 ratast ja kehtiv ülevaatus, pealegi kordades odavamalt. Kui järjepeale saad, siis vaata midagi kobedamat/edevamat, kui sul just pole oma majandusliku madalseisu varjamiseks vaja esinduslikku autot.

serka2 aastat 5 kuud tagasi

tere,kõigile! arvan et aareauto ei ole ainuke koht mida kiruda:näiteks Tallinnas Saksa auto kes müüb uusi ja kasutatud autosid,siis just see viimane jätab küll kõvasti soovida,ei soovita vihavaenlaselgi sealt osta kasutatud autot.oma silmaga näinud mida kliendilt sissemaksuks võetud autoga tehkse ja pärast järgmisele (vaesele) omanikule ilusaid mullikesi suust välja aetakse aga tegelikult tehakse platsil, kuhu need õnnetud ootele jäävad räiget ralli,"paha oli kõrval istuda" sellised mehed saaksid minu firmas kohe kinga,mingu ja loopiku sõnnikut laudas,kõvad auto ärikad! Ostsin ise sealt nüüdseks 4a tagasi 2002a 745 bmw millele lõpuks olen teinud juba mootori vahetuse,sell hetkel oli läbisõit 187000 ja muudest vigadest ei ole mõtet lausa rääkidagi,liisingu firma ütles selle peale,kui ma oma muret olin kurtma läinud"et ärge ädaltage,meie ei ole milleski süüdi ja lõpuks me aitasime seda autot finantseerida,miks te siis ei teinud täiendavat kontrolli,väga tore,lausa supper! see näitab veel kord kui korrupeerunud süsteem meil veel on, ilma et kõikke mida ostad,peab läbi sorkima ja ära kontrollima.kasko kindlustus ütles oma huvitava versiooni "meie mootorit küll ei korva,kuna see on loomulikult kuluv osa"kuidas võib nii lolli juttu ajada,minu arust on terve auto üks loomulikult kuluv asi aga see et sellise km.juba mootor kotis on küll kõva ? tean sama margi autosid mis on läbi sõitnud 360000 jne.näiteks venna auto,kes elab soomes oli samasugune olukord.mootoris tiks sees ja vahetati kohe sama margi auto vastu välja,,, tegemist oli kasutatud autoga,nii palju siis müüjatest ja huijamisest,OLGE ETTEVAATLIKUD INIMESED !!!!

parm...2 aastat 5 kuud tagasi

Käisin seal Aare autos ka kaemas kord ja hakkas seal silma üks korralik (väljast raibe, aga mootor ja muu oli väga tipp topp) BMW 520. Aga nii nagu iga auto ja eriti odava auto valimisel, tuleb ise ju ikka teada või last kellelgi targemal üle vaadata. Aare müüb samuti kasutatud autosid, mille on kusagilt kokku ostnud. Kui ostad, siis on ju risk su enda. Ma küll sealt ei ostnud, sest leidsin teise variandi, aga see, et saab alla 1000 eur autot osta järelmaksuga, on juba ise päris hea pakkumine. Ja kui kaua siis kirujad kujutavad ette, et selline masin sõidab? Vähemalt ilma kätt külge panemata mitte väga kaua. See on puhas loterii ning vedamise asi. Olen omanud 4 autot järjest, mis maksid alla 1000 eur, mõni alla 700 eur isegi ja olin nendega üldjoontes väga rahul. Sai sõita, sai remnontida ja sai ka ära müüa. Viimasel masinal läksid täitsa lambist erinevad asjad katki, millest polnud ostu hetkel ühtegi märki. Nii et vahel veab ja vahel mitte. Pole küll kedagi vaja süüdistada selles!
Aga järelmaksu sealt saab, vali aga ÕIGE välja :I Eks muu selgub nii ehk naa hiljem! Tasub valida odava remondiga masin, nagu Opel näiteks! Ja ka krediitkaardiga on võimalik järelmaksuga osta!

Jann1 aasta 12 kuud tagasi

Üks tuttav aare platsilt ostnud auto kunagi kui veel pärnus asus see ja masin sõitis suht lõhkuva sõidustiili juures ilma ühegi mainimisväärse remondita, ise ka kunagi seal vaadanud autosi ja tundusid oma hinna kohta viiisakad, vähemalt puhtad ja ilma "lisavarustuseta salongis".

Hea nõu!1 aasta 12 kuud tagasi

Vabandan, kui eksin aga jäi mulje, et küsimuse esitaja on noorem inimene, ja tundub, et hüva nõu on siin abiks.

Kui jutt käib 1000€ auto ostmiseks ja seda järelmaksuga, siis ainuke soovitus on: ÄRA OSTA!

Ostes järelmaksuga, kus lisakulu ning riskid on meeletud võid sattuda suurtesse probleemidesse. See on sama, mis SMS laen ning milleks on vaja võtta omale kohtustust, mis sinu väljaminekuid veelgi suurendab.

Auto on kulu! Ning arvestama pead olukorraga, kus plaanitud järelmaksu kuumakse muutub reaalsuses 2-3x suuremaks.

Ühesõnaga hea soovitus on mitte autot järelmaksuga osta.
Kogu ja osta see millele hammas peale hakkab. Auto ei muuda sinu elu lihtsamaks, pigem antud olukorda arvestades teeb selle kõvasti raskemaks. Autota ja võlgadeta on elu ilusam, kui võlgades ja autoga, mis vajab pidevat lisaraha.

Kui jutt muidu ebaselgeks jäi tasub lugeda raamatut "Rikas isa, vaene isa", mis peaks asja ka koolieelikule selgeks tegema.

reed1 aasta 12 kuud tagasi

toyotal kampaania 0 sissemaks ja puha,võta parem kasvõi uus corolla saad teada mis on remondivaba sõitmine.nende aare autodega jäädki remontima.leedu pannid

Ronk1 aasta 7 kuud tagasi

Olen ostnud Aare autod Aarelt isiklikult aastaid tagasi järelmaksuga ühe Honda mis sõitis nagu vilepill.Kuid tekkis probleeme maksmisega. Aare oli igati mõistlik ja arvestas rahalise probleeminga ja tuli vastu tegema kokkuleppe millega sain võlast vabaks ja auto ümber kirjutada.
Aga soovitan siiski enne lepingute alkirjastamist kontrollida tehniline olukord ja soovitan soojalt arvutada kokku kui palju see auto lõppude lõpuks maksma läheb.

küsimus1 aasta 7 kuud tagasi

Kui auto sõidab nagu vilepill, kas see on siis hea või halb?

Martin1 aasta 7 kuud tagasi

Tere!

1000 euro eest ei saagi ju midagi tahta, kui ostad 1000 eurose auto siis ole valmis ka sinna 50%-70% samapalju investeerima.
Muidugi on ka erandeid, et saad murevaba sõiduki mitmeks aastaks.....
Ja paraku on iga sõiduki ostmisega(kasutatud) selline lugu et kohapeal kontrollides/vaadates kõiki vigu ei märka või leia. Paljud vead tulevad nii paari kuu jooksul välja kui autot igapäevaselt kasutad, seega on ju arusaadav et ka automüüja ( Aare Ermus) ei oska täpset seisukorda sulle öelda, sest temagi ju selle kuskilt ostnud ja enda platsile vedanud ning seisma pand vms....

Kokkuvõtteks , kui tahad murevaba sõidukit pikemaks ajaks siis pead ikka kordades kallima soetama või siis täitsa UUE, kus saad garantii jne.

Meelis1 aasta 6 kuud tagasi

Soovitan auto järelmaksuga osta Tartust Autotooja poest!
Intress igati mõistlik ning võimalik autot järelmaksuga osta ka kuni 2 aastaks!
Ise olen sealt juba 2 autot ostnud ja igati rahule jäänud!
Hinnad üldiselt ka suht mõistlikud!!!

tu Meelis1 aasta 6 kuud tagasi

Tartu (turu)autopoed müüvad enamuses Leedu kuldsete kätega meistrite toodangut, millest tootjad pole undki näinud. Kui sa ostsid Tartu toojate käest 2 autot, siis eks sa esimesega ei jäänud rahule, aga kuna uskusid müüjate head tahet, siis ostsid teise samasuguse veel.

tu Meelis1 aasta 6 kuud tagasi

Olen ise sõitnud Võrumaal Tartu suvalaise autoaia või hoovi vahendusel Leedust tellitud 2-liitrise universaalkerega Audi 4-ga, mille juhipoolsel küljel oli lai uks ja teisel pool 2 ust, ees 1,2 VW Polo mootor ja 4-veolise Audi käigukast, ARKis legaliseeritud ja vääriks kohta VW muuseumis põüsiekspositsioonis. Ja omanik on igati uhke oma auto üle, sest Lõuna-Eestis sõidavad kõik eranditut Leedust toodud Audidega, sest ka president sõidab oma kodutallu Audiga.

www.autojarelmaks.ee1 aasta 3 kuud tagasi

Vali ise sobiv sõiduk ja meie pakume sellele järelmaksu.
Autod järelmaksuga www.autojarelmaks.ee

Ats1 aasta 3 kuud tagasi

Uus auto maksab alates 10000-euri,+liising,+kasko,+garantiihooldus...Ükskõik,kui kena juttu sulle müügimees puhub,peksa saad sa ikkagi.Maksad iga kuu arvestatava summa,4a liisingu puhul ca 300-euri kuus,(ilma müügitrikkideta),on odav Korea pann liisingu lõppedes omadega õhtal.
Kui ostad mõistliku raha eest korras auto,MITTE spidonäidu või väljalaske aasta,väid saada korraliku asja.Minnes ostma võimalikult uut ja võimalikult odavat võin tasuta õpetada väärt nipi--tuleb osta 2autot,üks uus ja teine odav.

12

Lisa postitus