Autode mootorid(bensiinid)

Martin 4 nädalat 1 päev tagasi
Mulle pakub huvi, miks pea kõik autotootjaid eelistavad 2.0 liitriseid mootoreid ja siis turbotavad üle mõistuse palju, miks ei tehta tavalisi 3.0 jne. Paluks mitte väita ökonoomsuse tõttu. Eile õhtul klikkisin meie esinduste lehti ja üllatus üllatus, Ma ei saa nt. osta Kiat, Citroeni, Nissanit, Hondat jne odavamapoolseid mudeleid, sest mulle no kohe üldse ei istu mootorite variandid. MB, BMW ja Audi pakkusid erinevaid variante, aga ma ei ole nii rikas ja liisingut ei taha. Mis mind väga naerma ajas, oli Suzuki Vitara mootori valik. Kas ma olen ainus nn. dinosaurus või on teisigi, keda tegelikult ei rahulda mootorite valik. Muidugi on Kial GT versioonid ja Peugeotil jne huvitavad versioonid, aga ma just pean silmas suuremaid mootoreid bensiine. Seda enam, et diisel tahetakse välja suretada mõningate riikide poolt, vähemalt sõiduautode seas.
valdur1 4 nädalat 1 päev tagasi
Küsimus, mida sa siis tahad: suurt mootorit, palju hobuseid või palju hobuseid ja väikest mootorit?
Polo 3l mootoriga või Passat 1,2 l mootoriga?
Praegu on autode ja mootorite valik ju võrdlemisi rikkalik (kui nt. uus Suzuki Swift välja arvata).
Aga kui tahad ameeriklasi suurte mootoritega - needki on ju tellimisel olemas. Nii uued kui kasutatud.
Ja kui veel muresid on ja valikut pole, võta elektriauto. Siis pole mootori kubatuuri jälgimine üldse oluline.
. 4 nädalat 1 päev tagasi
Naistele meeldib suurem ja kui endal ei ole, siis vähemalt kapoti all olemas.

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.