Low raider

valdur1 1 nädal 1 päev tagasi
Milleks on mõeldud välja selline autotüüp nagu Low Raider? Eestist on see hullus vist mööda läinud või on mõned id..., sorry, omamoodi mõtlejad neid ikka ehitanud. Ega muidu ole Eesti linnurite kasutamisel eesotsas- istud kõrgel, siseneda mugav, sõidad nagu sõiduautoga.
Vene videotes on näha kuidas garaažis ehitatud madalautod ei saa isegi garaažist välja ja lamavad politseinikud on nende jaoks ületamatu takistus. Kui raha ja tahtmist on, ehitagu entusiastid parem 50-60-ndate stiilis autosid. Needki tõmbavad tähelepanu ja on ka mugavad sõitmiseks.
Kaak 1 nädal 1 päev tagasi
Mina ei saa aru inimestest kes ostavad neid linnamaastureid , või kuidas iganes neid nimetada. No kõrgemad on nad , nii 20cm on kliirents. Esiveoga on enamus neist , ehk siis maastikusõidul ja muidu rasketes teeoludes väga eelist ei ole. Teelpüsivus on halvem , kütusekulu on suurem (õhutakistus halvem) jne. Inimesed, miks te ostate neid?
Vinguks kah 1 nädal 1 päev tagasi
Ma ei saa aru inimestest kes vinguvad iga asja peale ning ei oska oma elu elada.
Kaak 1 nädal 1 päev tagasi
Kes siin vingub? Küsin lihtsalt
Taak 1 nädal 1 päev tagasi
Vingumine on meie rahval nii veres ,et paha hakkab:-(
Elage igaüks oma elu ja nautige seda millise autoga tahes ;-)))))
Kaak 1 nädal 1 päev tagasi
Õige jutt, ostame kõik uued A8 ja naudime elu

Lisa postitus


©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.