Škoda läbisõit üle miljoni km

valdur1 4 kuud 2 nädalat tagasi
Hiljuti näitas autosaade Grip autot , mille läbisõit on juba üle miljon kilomeetri. Huvitav, palju Eestis kasvõi pool miljonit km läbisõitnud autosid on? Volvo, Mersu, Opel Omega, neil on müügikuulutustes üle 400tuh. kirjas. Edasi algab vist müümiseks tagasikerimine.. Ülevaatuskohtade statistika peaks seda näitama. Olen müügis näinud aasta vanust autot läbisõiduga 120tuh. km. Kas Eesti oludes ongi mõtet sõita ühe autoga nii pikalt ja kaua?
Kogu see jutt käib sõiduautode kohta. Rekkajuhtidel ja bussijuhtidel on kaugused teised ja neil koguneb kilomeetreid kiiresti. Autoleht võiks ka nende läbisõidurekordeid kommenteerida.
Kaido 4 kuud 2 nädalat tagasi
Alles möni aeg tagasi oli ju teema Saaremaa mitsu patrolist mis oli umbes 750tkm läbi ajanud aga arvata vöib et neid jagub küllaga, lihtsalt nagu sa mainisid siis kerijatel käed jalad tööd täis
Autojuht 4 kuud 2 nädalat tagasi
Need palju kirutud VAG autode läbisõit ongi sinnakanti, ega nad muidu kipu tossama. Meil firmas on palju erinevaid VAG- grupi autosid, mis sõitnud üle 400 tuh ja ei tossa (pole kübemefiltriga). Turult ostes, ei tea ostja, kui palju on tagasi keritud. Eestis on sõiduka läbisõitu miljon km saada väga raske (kui uuena siin osta). Mujal euroopas pole see aga mingi probleem.
firmajuht 4 kuud 1 nädal tagasi
kle autojuht, sul ilmselt enam nina ei tööta. Pane volksu diisel külmalt käima ja sinna kõrvale võrdluseks sama palju sõitnud PSA või MB diisel ja lase kellelgi teisel nuusutada.
firmajuht 4 kuud 1 nädal tagasi
... siis on ilusti näha mis hais levib ümber Volksvaageni. Teised suudavad kütust põletada puhtamalt.
Autojuht 4 kuud 1 nädal tagasi
Firmajuht võiks korralikult minu eelneva kirjutise läbi lugeda, mitte nuusutada ja siis kommenteerida. Ma tean ka ühte firmajuhti, kes tehnika vallas hirmsasti sõna võttis, aga sellest halli essugi ei jaganud.
VAG diislite katalüsaator (enne kübemefiltri tulekut) haisebki külmalt ja eriti niiske ilmaga, mina aga kirjutasin tossamisest.

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.