Nupud autoroolil

valdur1 5 kuud tagasi
Küsimus, millised nupud asuvad sinu auto roolil ja palju sa neist kasutad?
Minu autol on vasakul pool raadio ja telefoni juhtimise nupud, paremal püsikiiruse ja limitaatori nupud. Vasakpoolseid pole vist üldse kasutanud- käsi liigub alati raadio ja telefoniga toimetamiseks puuteekraanile või häälenupule. Aga hea mugav on püsikiiruse nuppe kasutada, pole vaja kuskilt rooli alt otsida.
Kas roolil peaks olema kompuutrinupud? Kui tihti vahetad näite keskmise kütusekulu, läbisõidu, paagi näidu või muu kohta?
möh 5 kuud tagasi
Vasakul roolil püsikiiruse nupud (kiiruse muutmine jm). Paremal roolil telefoni kasutamise nupp, üleüldise info läbikerimise nupp, häälkäskluse nupp jms. Raadio nupud on viidud paremale poole rooli taha (eraldiseisev hoob). Väga mugav kasutada. Keskmist kütusekulu, hetkekulu, läbisõitu, paagi näitu sirvin üsna tihti rooli paremal asuva valikunupuga.
Autoks 2017 Renault Megane

Siin roolist üks pilt, kuid sellel variandil on ka ka mingi radari nupp vasakul roolil. Minu autol seda pole.
images.caricos.com/r/renault/2017_renault_megane_estate/images/2560x1440/2017_renault_megane_estate_50_2560x1440.jpg
nael 5 kuud tagasi
Roolilt juhin vajadusel sõidu ajal telefoni, raadio kanaleid ja heli valjusust, "kellade" vahel olevat infotablood kus sõidu- ja kütuse kulu jms statistika, püsikiiruse hoidjat ja olen ka gps trassijuhised vahest suunanud keskmiselt suurelt tabloolt "kellade" vahele. Veel saaksin roolilt kasutada kiiruse limitaatorit, aga seda ma ei kasuta ja seadistada ka ekraanide, valgust, ukselukkude sulgumist, custom sõidumaneeri sildade veojaotust, vaikimis heli valjusust, kliimaseade tööresziime ja veel mingeid asju, aga neid ma sõidu ajal küll ei muuda.

Küsmus, mida see nupude võimaluste olemasolu ja kasutamise teadmine teemaalgatajale annab?
Maie 5 kuud tagasi
Ära sa Valdur nüüd valeta! Nii kui pitsi võtad, hakkad kohe luuletama. Ise panid Volgale sellise nupu keset rooli ja ütlesid, et sellest aitab küll.
img.directindustry.com/images_di/photo-g/38087-2549713.jpg
:( 5 kuud tagasi
Roolil pole ühtegi nuppu, isegi pasun on mingi kangi otsas, millise, ei tule iial meelde, seepärast ei törtsutagi. Naise autol on roolil raadionupud, aga pärast seda, kui margiesinduses korralises hoolduses mehhaanika neid näppis, mängib raadio mullesobimatuid tümpsukanaleid ja keegi ei oska neid muuta, kuna süsteem on viimase näppija poolt lukustatud. CD-pragu on seetõttu parkimiskella hoidjaks.
valdur1 5 kuud tagasi
Küsimus tekkis lihtsalt uudishimust, palju kasutatakse roolil olevaid nuppe. Ja tegelikult, ega autot osteta rooli järgi ja standardit nuppude kohta ka õnneks ei ole. Ja automüüjad sinna lisatasu eest ka nuppe juurde ei lisa. (ega ära ei võta) Ühel kasutataval autol on roolil ka ainult raadio juhtimise nupud. Aitab nendestki. Palju nuppe vormel 1-l on rooli küljes? Vat seal on nende kasutamine minu arvates teadus.
Carlos 5 kuud tagasi
Kasutan kõiki roolil olevaid nuppe !
Dumb Erto 5 kuud tagasi
A mille poekoti konksud on kahele poole rooli pandud, kurvides jubedalt segab kui kotid vastu jalgu kõlguvad.
nael 5 kuud tagasi
Ega varem ei pööranudki tähelepanu, kui palju neid nuppe siis roolil on ja tuleb välja et mälema pöidla jaoks 9, lisaks ka signaal, seega 19 nuppu.
Aga lisamugavust annavad nad küll

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.