Meelega valesti👆

đźš— 5 kuud tagasi
Teen ettepaneku hakata eirama selliseid kauplusi ja kaubanduskeskusi,kus parkla kohad ei vasta laius nõuetele!
Teine võimalus ongi hõivata korraga kaks kohta !
Ummi 5 kuud tagasi
Mina nii teengi! Tulgu keegi õiendama!
Sass 5 kuud tagasi
Pargin tihti kahele kohale, mitte kaupluse ukse juurde vaid kaugele teise serva, sest siis ei tule keegi kõrvale. Küsite miks? Aasta jooksul juba kaks korda olen autos sees istunud ja samal ajal kõrval autol uks lahti lajatatud minu auto vastu.
valdur1 5 kuud tagasi
Küsimus, kui sa pargid 2 koha peale, sinu kõrvalparklasse tuleb auto, kas sinu ja selle auto vahele mahub veel mõni mikroauto? Kindlasti! Tema jätab enda ja kõrvaloleva auto vahele väikese vahe et ise välja saab, aga sinu ja tema auto vahele jääb õhuvahe. Kas sa saad autosse, kui juhtumisi juhiuks on tema auto vastas? Ootad teda ja sõimad endamisi või ronid kaasreisija poolt sisse ja sõidad ära- tehes kindlasti midagi ebameeldivat sellele autole. Ja kui politsei veel oleks võimeline trahvima kõiki parkla joontele parkijaid, kui palju teeniks Eesti riik?
(ma ei viitsi välja uurida, kas selline rikkumine veel Liiklusseaduses sees on.)
arvamus 5 kuud tagasi
Tegelikult tuleks alustada nimekirja koostamisega sellistest kaubanduskeskustest, kus eiratakse neid nõudeid.
ert 5 kuud tagasi
Selle pärast meil ühe uksega "naistekaid" ei müüdagi (uutena) millede ukse laius on 1300 mm!
...aga nimekiri oleks igati asjalik...ja suurelt ...punaselt välja kirjutada.

p.s. kolmanda postitusega kĂĽsitakse juba venelaste pealinna!
perv 5 kuud tagasi
geograafiat ei tunne või?
valdur1'le 5 kuud tagasi
Mis see minu asi on kui KĂ•RVALPARKLASSE tuleb auto!
See ju sadu meetreid eemal ;-)))
Maie 5 kuud tagasi
Kõige lihtsam ja loomulikum variant on, kui juhid ise hakkavad mõistlikke vahesid hoidma, jäägu need jooned seal autode all siis nagu jumal juhatab. Tundes aga eestimaalaste liiklus- ja üldist kultuuri, on see reaalses elus võimatu.
vaat 5 kuud tagasi
Vahel ei aita ka mingi joonimine. Mitu korda näinud kuidas mingi tibuemme upitab lapsukest autosse ja tal on jumala pohlad autouksest, mis prõmmib vastu naabriautot. Ja kui neid lapsi on rohkem kui kaks...siis on asi veel hullem - kuni üht upitab, teine traavib ümber auto, vahel koos ostukäruga.
Ja mida üldse tehakse ostukärudega, parem on mitte teada, muidu ei saagi rahus ostelda - mõni jätab oma käru vastu naaberparkija autot, mõni lükkab käru veerema kuskile "käruhoidla poole" ja ei vaatagi enam selles suunas nii ta siis veerebki parkjate autode vasta. jn jne.
Talv 5 kuud tagasi
Minu auto seisab vahel mitu päeva järjest ühe suure parkla nurgas. Minu kõrvale tavatses oma auto parkida üks teine juht. Kui jooned olid näha, oli kõik korras – teine juht hoidis parajat vahet. Sadas aga lumi maha, kui teisel juhil kadus orientiir täiesti ära ja ta litsus oma autot minu omale aina lähemale. Kui siis lumi ära sulas, oli näha, et ta on juba paarkümmend sentimeetri üle valge joone minu parkimiskohal.
Veider ikka küll, kuidas mõnel läheb ruumitaju sel moel täiesti paigast. Just talvel, kui lumi maas, võiks olla julgem ja teises masinast hoopis kaugemale hoida.
Pehmo 5 kuud tagasi
Kärudele pehmendused ümber!
Mina varsti sellisesse poodi ei lähe kus pehmendustega kärusi ja laiu parkimiskohtasid pole!
JĂĽrks 5 kuud tagasi
Mina pargin alati nii, et kõrvale mingi ajukääbik enam ära ei mahu !
spark 5 kuud tagasi
Prismades olid vahepeal münidega kärud ... siis enamus lükkasid kärud ikkagi putkasse et münt tagasi saada, aga ena mei ole. Kui ükskord läksin ilma käruta koos kottidega auto juurde ja keerasin siis parklas sõitva käru kommuli vaadati mind kui idikat, kes ei viitsi käru ära viia ...

Aga muidu pargin üle kahe koha, kui on võimalus ...

Ja Sõle Selveri asendasin Arsenaliga kuna seal on pakimine kõvasti parem, kuigi ka ei vasta normile (mõõtsin ära)
Tark 4 kuud 4 nädalat tagasi
Mina pargin ka nii,et keegi teine ei ulataks oma ustega minu autot taguma .
:( 4 kuud 4 nädalat tagasi
Pole hullu, mahatõmmatud kriipsud kuskil platsil ilma märkideta on soovituslikud.
asjalik tegu 4 kuud 2 nädalat tagasi
"Tallinna transpordiamet paigaldas koostöös Eesti Liikluskindlustuse Fondiga parkijaid hoiatavad infotahvlid Lasnamäe Centrumi ning Tondi Selveri parklate sissepääsude juurde.

Hoiatussildil on tekst, mis kutsub ettevaatusele seoses kitsaste parkimiskohtadega ning viitega, et parkla ei arvesta mullu kevadel uuendatud standardiga."

www.err.ee/594688/ostukeskusted-said-parkijaid-hoiatavad-infotahvlid
:( 4 kuud 2 nädalat tagasi
Huvitav küll.transpordiamet hakkab eramaal jutumullidega liiklust korraldama. Samas ei jõua transpordiamet ja Liikluskindlustusfond kokkuleppele, milline teejupp kvartalisisesest tänavast nimega tänavale suubumisel on tänav, sissesõidutee või lihtsalt koht, kust auto õuest välja keerab.
no 4 kuud 2 nädalat tagasi
Tegelikult sellega ta ei korralda liiklust, vaid teavitab kodanikke ohust.
spark 4 kuud 1 nädal tagasi
Puudu on sellised sildid Tallinnas näiteks sõle Selveri ees (tegelikult pole seal teadlikult käinud).
Ja kuidas sai Linna anda kasutusloa Arsenali keskusele (mis avati talvel), kus parkimiskoha laiuas on 2,42m.

See sildistamine on justkui nii, et ühe käega luban ja siis teisega näitan rusikat.
Parem pange sildid, et "Siin parklas võite parkida kahel kohal, kuna üks on liiga kitsas" :)

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.