Kodiaq ja sellega seonduv

Sulev-Sander 3 kuud 3 nädalat tagasi
Kisuks õige kiunu lahti Škoda Kodiaqi teemal. Jaanuaris pidid Eesti hinnad juba teada olema, nagu on kirjas www.skoda.ee, aga ei ole. Proovikad pidid ka kohe-kohe kohal olema... aga ei ole. Autoajakirjad ja veebiarvustused on selle auto kohta kirjutanud väga palju arvamuslugusid, aga mida keegi näinud siinmail pole, on auto ise. Jutud käivad, et hind tuleb soodsam kui Superbidel, aga ei tea kah... No ei tahaks uskuda. Kes siis Superbe ostaks, kui tasuta nelikveo ja kõrge vaate saab odavamalt...? Ja kas tõesti Mersu on kehvem kui Škoda, nagu tänane Autoleht kirjutab? No ei tahaks uskuda. Saaks juba seda masinat proovida, oi küll siis kiunuks.......
. 3 kuud 3 nädalat tagasi
Kas neist skoodadest juba kõrini ei ole? Tuleb teisi nagu vändrast saelaudu ja varsti vist luuakse religioon ka.
😈 3 kuud 3 nädalat tagasi
Parim koom on see, et Kodiaq'ist tuleb juba ka Scout ,mis on TERVELT 7mm. põhja alt kõrgem 👆
Vot see on tõeline tase 😊
aulemb 3 kuud 3 nädalat tagasi
Ei tea, kuidas selle kõrgusega ratta alt mõõdetuna on?
😈 3 kuud 3 nädalat tagasi
Ratta alt??? Jutt on kliirensi suurendamisest ainult 7mm!
nael 3 kuud 3 nädalat tagasi
Ma ei imestaks kui see kliirentsi suurendamine on saavutatud ainult suurema diameetriga rataste allapanekuga - ju siis ei saanud veel suuremaid panna et vahe suurem oleks
No ja scout tähendab siis rattakoobaste ja allääres plastikringi - võsas oksad käivad vastu plasti ja nii ei kriimusta värvipinda
laen 3 kuud 3 nädalat tagasi
Ei,isegi rattakoobaste plastkatteid ei tule,vaid esitiiva peale tuleb kiri "Scout" ja kaitseraua allosas hõbedane iluliist ;-) Kõrguse 7mm. vahe ongi kindlasti rehvide arvelt!
Madis 3 kuud 3 nädalat tagasi
Küll ta jõuab, kõike ei saa ka nii ruttu. Ja isiklikult arvan, et selle auto sihtgrupile see kliirensi värk nii väga korda ei lähe kah. Mersu ML-il omal ajal tehas seda isegi ei avaldanud, häbenesid pika pinnimise peale esindus avaldas, et peaks olema vahemikus 12 - 18 cm sõltuvalt varustusest. Kas see maalasi häiris? Vastan ise - ei?
Seega hea auto ilmselt see Skoda ja rahvas marki armastab, küll läheb ka Kodiaqil hästi.
A mis MB-st paremaks olemisse puutub siis see on lihtne, vana ML on halvim auto millega isiklikult sõitnud olen ja seni kuni MB jätkab odavmaterjalidest ebakvaliteetse tehnika ladumist suure raha eest soetatava kesta sisse on suur hulk autosid paremad. Preemiumi tähendus on esmaklassiline, minu lihtne arusaam on, et iga preemiumiks tituleeritav auto peabki seda olema igas aspektis. Kui aga vastupidavus, kvaliteet, kasutusmugavus, hind või muu kriteerium ei kanna, siis ei ole tegu esmklassilise tootega. Bränding võib olla preemium aga toode on tavaline.
Ehk siis olen rämpstarbimise mittepooldaja.
. 3 kuud 3 nädalat tagasi
Kui sa ennast juba nii kõlavalt tituleerid- rämpstarbimise mittepooldaja, siis sa ei vaataks iial mingi auto poole, vaid elaksid hoopis mõistlikumat elu. Aga eks neid loosungeid ennegi üles riputatud tegelike põhjuste ja olude silmakirjalikuks peitmiseks. Niiet andke minna, kiitke skoodat ja materdage mersut, nii saate laike ja feimi sellise lihtsama rahva silmis ning tunda ennast väikese jupijumalana oma mõttetus elus, millele püüate mõtet anda säravate odavautodega, sest võrreldes mersuga skooda seda ju peaaegu on. Ainult lisavarustuse nimekiri ja hind võib selle tunde ära rikkuda, kuid sellele tootjad rõhuvadki- keegi ei julge osta planku skoodat- mida küll naabrimees (naine) arvab...
laen 3 kuud 3 nädalat tagasi
Scout tähendab Škoda keeles maastikuvõimekamat teisendit oma tava saanist! Sellest ka pilge selle 7mm. kohta! Võiks aru saada mida kirjutatakse,mitte niisama kekata!
Läti 3 kuud 2 nädalat tagasi
Skoda.lt on kodiaqi hinnad ammu juba yleval. Huvitav, miks eestlased hakkama ei saa selle asjaga...Kalleim variant 38800 + siis mis juurde tahad (konks jne)
Läti 3 kuud 2 nädalat tagasi
Vabandust skoda.lv
Lätile 3 kuud 2 nädalat tagasi
Seal on Skodadel varustus teistsugune, ning nt. Superb on 3-4k kallim Eesti müüdavatest masinatest. Miks, ei tea.
Punktile 3 kuud 2 nädalat tagasi
Annan veel ühe punkti. Edaspidi võid end kahe punktiga tituleerida. Tubli! Loogika kaks pika miinusega, analüüs null, lugemisoskus kaks miinus. Samastumine brändiga viis plussidega. Muidugi on samastumine mingi brändiga ilmselt üks enesemääramise vahendeid, kui paremaid pole ja miks mitte. Seda ei saa inimesele ette heita, kui tal midagi muud pole kui mingi bränd mille müügimehed talle omaseks on teinud. Olgu näitena venelased, kellele ajuloputuse tulemusena on Võit "Suures Isamaasõjas" ja Aljoša ainukesed enesemääramise vahendid. Samuti võib end jupijumalana tunda MB, BMW või nelja rõnaga margi roolis ja arvata et see ongi taevas. Allpool on mingid õnnetud, kes eluga toime ei tule ja arvavad, et Škodas on õnn.
Miks mitte, kui ponktil sellest hommikul hing laulab on ju üks õnnetu juba paradiisi uksele aidatud ja minu päev tehtud...
Sellele vaatamata on Kodiaq tubli auto ja usun et VAG-i mudelivalikust võiks just seda eelistada teistele brändidele. Tšehhid vähemalt püüavad.... teised isegi ei ürita.
A jõudu punktike oma õnnetut elu elamast, igal oma valik.
.. 3 kuud 2 nädalat tagasi
Tänan, juba ammu ootasin, millal mind natukenegi ülendatakse. Kahe punktiga on elu juba väheke rõõmsam, aga kui keegi püüab mulle selgeks teha, et mingi kodijaak on tore ja eesti oludesse vägagi sobiv auto, siis olen nõus sellest teisest punktist kohe loobuma- sarnaste autode ostjate iseloomustamiseks on mul vaid kaks sõna- väline hiilgus ja sisemine tühjus. Ja nüüd võid mind taas degradeerida, aga ka ühe punktiga olen jätkuvalt õnnelik, sest olen aja jooksul omandanud oskuse oma raha kulutada kasulikumal moel kui vaid välise hiilguse poleerimiseks.
=) 3 kuud 2 nädalat tagasi
Praegult Škoda lehel selline info, et hinnakiri avalikustatakse veebruaris ja esimesed autod on Eestis märtsis.
kodiaq.skoda.ee/
to =) 3 kuud 2 nädalat tagasi
Tõsijutt, kuid jaanuaris oli seal märgitud jaanuar.
Täppis Teadlane 3 kuud 2 nädalat tagasi
Kuni aastanumbrit pole märgitud, on suht suva mis kuu seal parajasti seisab.
Pets 3 kuud 2 nädalat tagasi
See hinna teema on jah suur naljanuber juba . Terves euroopas hinnad teada . Eesti viimaste seas.
kadakasaks 3 kuud 2 nädalat tagasi
Tundub et VAG-le teeb Škoda suur müügiedu muret, miks muidu peagi tulev Octavia facelift nii öökoledaks disainiti ja Kodiaqi kinni hoitakse.

Lisa postitus

©Presshouse OÜ. Ajakirja Autoleht kodulehel www.autoleht.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.